trash

inspiration - plugs

1. listopadu 2013 v 23:39 | rebelle fleur

Chtěla bych to tu dát trochu do pohybu a tak se budu snažit přidávat, co nejčastěji. Po mém měsíčním zanedbání si všichni zasloužíte nášup článků, obvzlášť za to, že jste na mě nezanevřeli a můj blog jste navštěvovali i přesto, že jsem nebyla aktivní. Dnes jsem tu s celkem netradiční inspirací a tou jsou roztahováky a plugy. Dříve se mi to vůbec nelíbilo a měla jsem na to jen negativní názor, ale to už se změnilo. Začala jsem takovýhle styl milovat. Já si osobně roztáhnout ucho nemůžu a to jen z důvodu, že chci jít na školu, kde by to bylo nepatřičné a neodpovídala bych určitým kritériím a to mě štve dost, ale nic s tim nenadělám. Můžu to alespoň obdivovat. Každému se samozřejmně líbí něco jiného. Jak se říká sto lidí, sto chutí. Tohle není pro každého jeho šálek kávy. A vážně si nemůžu pomoct, ale kluci s plugama jsou boží, mám pro ně hroznou slabost. Jinak jsem se snažila najít spoustu obrázků, jak na weheartitu, tak na facebooku. Ty nejlepší z nich jsou pod perexem. Zajímalo by mě, jaký máte názor na roztahování uší, nebo jestli sami roztahujete. Za každý komentář budu vděčná.

school inspiration

31. srpna 2013 v 22:45 | rebelle fleur
Jak jsem zjistila, všechno se lépe snáší s úsměvem n tváři. Tak se k tomu pondělnímu návratu do školy postavím optimisticky. Jistá slečna mě motivovala, tak bych pro vás chtěla připravit trochu té inspirace do nového školního roku. Budu to brát od pomůcek, až po líčení. Inspirace nikdy nebyla a ani nebude na škodu a mě tyhle obrázky vždycky svým způsobem povzbudí,tak snad to tak bude i u vás.


Jestli mám na něco úchylku, tak je to na nakupování sešitů, zvýrazňovačů a různých barevných lepíků. Mám z toho vždycky strašnou radost. Letos jsem se polepšila a místo obyčejných nehezkých recyklovaných oranžových sešitů, mám nakoupené desingově zpracované barevné sešity s tvrdšími deskami a jsem za to ráda. Jinak nikdy se asi nevyrovnáme Americe a Americkým školám, i když bych si to mnohdy přála, protože je to tam mnohem lepší než tady, kde si učitelé stěžují, že neni na nové učebnice.

inspiration-tattoos

3. srpna 2013 v 21:49 | rebelle fleur

Nevěděla jsem, co bych přidala,tak jsem se rozhodla pro nějaký jednoduchý článek,nad kterým nemusím moc přemýšlet, protože je půl páté ráno a já pořád nemůžu usnout. Chtěla bych přidat nějakou inspiraci a vlastně bych se s vámi chtěla poradit o tetování. Příští rok bych si nějaké chtěla pořídit. Pořád se nemůžu ale rozhodnout, kam a co. Přemýšlím nad Stay strong, nebo believe in yourself, infinity. Nemám ráda velká barevná honosná tetování přes celé tělo. Chtěla bych maximálně tak jemný,elegantní nápis, který by pro mě měl nějaký význam. Přemýšlela jsem o nápisu family na předloktí, protože je pro mě rodina strašně důležitá,ale pořád se nemůžu rozhodnout,tak mi do komentářů pište prosím návrhy a nápady,děkuju moc. Zbytek obrázků pod perexem.

Kde mě všude najdete.

3. července 2013 v 19:34 | ellie monroe
Dneska vám sem hodím pár internetových stránek, na kterých se každodenně objevuji.Můžete mi napsat, přidat si mě do přátel a nebo mě follownout. To už nechám na vás.

WEHEARTIT.COM - Nejlepší stránka ze sekce obrázků na celém internetu.Když si zapínám internet,weheartit je jedna ze stránek, kam se du hned jako první podívat.Jsem tam pod jménem Elí Horácová†.Jestli se vám moje obrázky líbí,tak mě můžete follownout a já budu jedině ráda.

POLYVORE.COM - Polyvore jsem si založila dneska ráno.Nikdy jsem nevěděla jak se v něm dělá, tak jsem se o to nepokoušela,ale dneska ráno jsem tam strávila hodně času,abych se zorientovala.Takže se můžete těšit na wishlisty, outfity a hodně z modního světa.

FACEBOOK.COM | PROFIL - Všechny žádosti od lidí co neznám ihned mažu,ale jestli mě chcete mít v přátelích,stačí napsat dolu do komentářů a já si vás přidám.

FACEBOOK.COM | STRÁNKA - S kamarádkou máme taky facebookovou stránku. Moc na ní sice nechodíme,ale jednou za čas přidáme nějakou tu modu, vtipy a hlavně obrázky,citáty.Budeme rádi,když dáte 'to se mi líbí'.

ASK.FM - Nejdřív jsem si říkala, že ask je totální kravina, kam si vymaštěný idioti píšou anonymní urážky navzájem.Ale já jsem ten typ,co musí mít všechno,co ostatní.Nakonec si v průběhu času ask pořád mažu a obnovuju.Možná jsem divná, ale mě víc baví,když mi tam lidi píšou záporný věci,než kladný. Baví mě jim to vyvracet,stírat je a posílat je ehm vy víte kam.

TWITTER.COM - Obnovila jsem si starý účet na twitteru, takže teď tam budu všem plně k dispozici.Mám ho ale hlavně kvůli gifyu a instagramu,protože jsem na těhle stránkách přihlášená právě přes twitter.Ale čas od času tam něco tweetnu a přidám fotky:)

INSTAGRAM.COM - Mohu říct, že se tam vůbec nevyznám. Hledala jsem si na googlu i návody, jak odstranit fotku a jak nastavit profilovku.Musim se v tom naučit chodit. Mám ho asi půl hodiny, tak se nedivte. Jsem hold nevzdělanec :D

welcome article

3. července 2013 v 19:26 | ellie monroe
Přiznávám, uvítací články nikdy nebyly moje parketa,ale někdo to udělat musí :D V tom případě.Jmenuju se Eliška,ale tady na blogu budu vystupovat pod přezdívkou ellie monroe.Blog jsem měla asi před rokem a zrušila jsem ho,protože si ho četli ti lidé, kteří neměli.A teď vím, že rušit ho byla chyba.Tolikrát jsem s blogováním zase chtěla začít, jenže to už nešlo. Ty začátky jsou tak strašně těžký a já už nechtěla začínat úplně od nuly, tak jsem se na to vykašlala. Nevím proč teď, ale dneska jsem měla pocit, že mi blogování chybí.Potřebuju se sem vypsat. Potřebuju sem psát všechny svoje nápady a názory.Potřebuju nějaké místo, kde můžu být sama sebou.Začnu od začátku.Bude to sice dlouhá cesta,ale bude to stát za to.I když trpělivost není zrovna moje silná stránka.

Blog bude sloužit jako deník, budou tu články na téma, moda, fotky a všechno o mně. Stejný jako každý správný autorský blog.Já jen doufám, že vás to tu bude bavit.Že se vám moje články budou líbit a vrátíte se sem.Poslední věc, co vám chci sdělit. Ani nevíte,jak jsem ráda, že jsem dopsala uvítací a první článek .Pro mě je to vždycky úplně to nejobtížnější.Takový ten správný začátek, který se ne vždy povede.
 
 

Reklama