tips, tutorials

jak na rybí cop

5. září 2013 v 12:39 | rebelle fleur
Už dlouhou dobu jsem nenapsala žádný pořádný článek. Pořád jen samé vylévání pocitů a deníčky. Pro dnešek jsem se ale rozhodla, že bych sem mohla dát nějaký návod, který by mohl někomu pomoct, nebo ho inspirovat. Dlouho jsem rozmýšlela jaký. Nakonec jsem se rozhodla pro rybí cop. Myslím, že poslední dobou se víc a víc objevuje. Chtěla bych tímto článkem být nápomocná holkám, který tento skvost ještě neumí, nebojte se, před hodinou jsem byla taky jednou z vás.

Jelikož já mám sestříhané a docela krátké vlasy,tak jsem to na svým zkusit nemohla. Využila jsem tedy clip-iny,které jsem si 'podržte se' připla na záclonu,aby se mi to lépe dělalo. Nechtěla jsem vám sem dát nějaký zkopírovaný - upravený návod, který bych ani nevyzkoušela, takže jsem to zkusila a vlastní pěst a myslím si, že na poprvé to nebylo vůbec špatné.

Musím tedy říct, že to je i docela jednoduché a zvládne to každý. Snad v tom brzy budu mít cvik. Už se těším, až to vyzkouším na nějaké osobě. Teď už tu máte připravený návod, skvělý video návod a v neposlední řadě obrázky.

1) Nejprve vlasy pořádně rozčesejte. Poté je rozdělte na dvě stejné části.
2) Z okraje první části vezměte nejdále umístěný pramínek, který přesunete na druhou stranu.
3) Poté vezmete pramínek z druhé části a přendáte na druhou stranu k první části.
4) Tohle neustále opakujete až do konce, poté cop stáhněte gumičkou. Toť vše.


Je mi jasné, že se to z mého návodu špatně chápe, tak přidávám video, podle kterého jsem se to snadně naučila i já.


 
 

Reklama