reviews

netvor - beastly

5. září 2013 v 22:30 | rebelle fleur
Beastly | via Tumblr

Český název: Netvor | Rok: 2011 | Předloha: Alex Finn - kniha
Režie: Daniel Barnz | Žánr: Fantasy, drama, romantický
Hlavní role: Alex Pettyfer (Kyle), Vanessa Hudgens (Lindy), Mary-Kate Olsen (Kendra)

Obsah: Kyle Kingston je namyšlený rozmazelný kluk, co si myslí, že bohatství, nejlepší postavení ve společnosti a vzhled jsou v životě ty nejdůležitější věci. Jednoho dne však šlápne hodně vedle, když urazí a přede všemi zesměšní Kendru, dívku, která má pověst čarodějnice. Ta mu chce dát lekci a přichystá mu pomstvu v podobě proměny v netvora, v to, čím pohrdá a s čím nemůže žít. Kyle může svůj krásný vzhled získat zpátky, pokud do roka najde někoho, kdo ho bude milovat, i přes to, jak teď vypadá. A tím někým se může stát hodná a dobrosrdečná dívka Lindy, která znala Kyla ještě předtím než se stal netvorem. Kyle tedy musí vymyslet, jak se sní seznámí, aniž by jí musel říct, kdo doopravdy je.S tím, aby se dostal do jejího života, mu naštěstí pomůže jedna událost. Dokáže ale Lindy milovat netvora a zlomí tak jeho kletbu, nebo zůstane navždy netvorem?

Můj názor: Dlouho jsem hledala nějaký film, na který se podívám. Jednoho dne jsem na nějakém blogu zabruslila do složky movies a uviděla jsem tam recenzi na tento film. Taky to máte tak, že když se vám líbí na pohled, tak se na něj chcete podívat? Zaujalo mě hlavně to obsazení, tak jsem se rozhodla pro stažení a musím říct, že toho upřímně nelituji. I když kritici říkají že je to ubohé nesmyslné klišé, já jsem po dlouhé době našla film, který se mi líbil a který mě dojal. Určitě doporučuji ke zkouknutí, protože je to velice krásný film. Celý film se snaží poukázat na to,že když miluješ,není co řešit a že vzhled není vždycky to nejdůležitější. U konce z mé strany padlo dokonce i na slzy.

recenze - chceš mě,chci tě

3. července 2013 v 19:41 | ellie monroe
Tumblr_mbu7o46yne1r84j3fo1_500_large

Obsah: Abby Richter (Heigl) je ambiciozní producentka ranní televizní talk show,která je hrdá na to,že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém-tedy kromě toho, že je stále svobodná. Co se schůzek týče, má organizátorka tělem i duší Abby na svém kontě jen dlouhou řadu neúspěchů.Když její pořas začne klesat na sledovanosti, je Abby nucena spojit své síly s nově přijatým spolupracovníkem Mikem Chadwayem (Butler), mužem, který ji irituje snad naprosto vším.

recenze - co ty jsi za číslo?

3. července 2013 v 19:35 | ellie monroe

Český název: Co ty jsi za číslo?
Originální název: What's your number ?
Žánr: komedie/romantický
Rok: 2011,USA,102 min.
Režie: Mark Mylod
Předloha: Karyn Bosnak (kniha)
V hlavních rolích: Anna Faris, Chris Evans

Anna Faris a Chris Evans září v hlavních rolích neskutečně vtipné komedie, která hledá odpověd na otázku: Nebyl mezi 19 bývalými náhodou i ten pravý? Když si Ally Darling (Faris) přečte článek, který v ní vyvolá pocit, že zůstane navěky sama, pustí se do divokého pátrání po tom nejlepším ze svých ''ex''.Allyina snaha ale přináší řadu legračních shledání: od loutkáře, který je dřevěnější než jeho loutky, až ke gynekologovi s ''děravou'' pamětí. Jenom díky tomu všemu Ally pochopí, že muže svých snů nejspíš najde tam, kde by to vůbec nečekala.

Moje hodnocení: Koukala jsem se na kinotip a hledala tam nějakou sympatickou komedii,která by se mi zalíbila. Najednou jsem spatřila film - Co ty jsi za číslo? Původně jsem myslela,že to bude nějaká další americká kravina, ale řekla jsem si, že když tam hraje Anna Faris risknu to.Abyste se nedivili. Je to jedna z mách nejoblíbenějších hereček.Můžu říct, že Anna Faris a Chris Evans si mě tímhle filmem naprosto získali. Úžasná romantická komedie plná humoru.Asi vás to nebude zajímat, ale naprosto zbožňuju ty Anny ksichty.Film mě bavil už od naprostého začátku, kdy se Anna vzbudí dřív, než kluk se kterým se vyspala a jde se učesat,vyčistit zuby a nalíčit, pak vleze zpátky do postele a dělá jakoby nic, pak se on vzbudí a řekne jí, jak je po ránu strašně krásná. Nemálo jsem se zasmála. Rozhodně doporučuju!

Stáhnete:ZDE.

recenze - so undercover

3. července 2013 v 19:33 | ellie monroe

Originální název: So undercover
Žánr: akční/komedie
Rok: 2012,USA,94 min.
Režie: Tom Vaughan
V hlavní roli: Miley Cyrus

Molly Morris (Miley Cyrus), dost vychytralá,hrubá a drsná holka, znalá pouličního života,je soukromým očkem. Přijímá pracovní příležitost od FBI.Musí chránit Alex, dceru bývalého gangstera. Změní se ve slušnou kultivovanou dívku a stane se členkou dívčího spolku na vysoké škole, v jehož sídle se skrývá pod jménem Brooke Stonebridge a snaží se od Alex získat informace, které potřebuje k vyřešení případu, přičemž se zamiluje do pohledného Nicolase.

Moje hodnocení: Dneska jsem tu už s druhou recenzí.Doufám,že si o mě teď nezačnete myslet, že jsem nějaký filmomaniak a zároveň stroj na psaní článků.Ale teď už k filmu.Nikde ho nenajdete ke stáhnutí česky, jen anglicky s titulkama,ale myslím ,že to neni vůbec žádné mínus.Mně to tedy vůbec nepřišlo a během sledování a vtažení do děje jsem si ani nestihla všímat, že čtu titulky.Já mám teda velmi k lásce filmy z prostředí univerzitního sesterstva a tahle akční komedie mě příjemně překvapila. Zasmála jsem se a stejně mě bavilo,když Miley pořád říkala máš pěkný koule:D. Skvělý oddechový film na líné odpoledne.Deset hvězdiček z deseti.Doporučuji ke stažení!

Stáhnete ZDE♥

recenze - hellcats

3. července 2013 v 19:28 | ellie monroe
Snažila jsem se nějaký způsobem zkrátit to čekání na Pretty little liars,the vampire diares,gossip girl a podobné seriály do kterých jsem zažraná. Do toho celý den musím ležet v posteli, protože jsem nemocná.Tak jsem přemýšlela,co budu dělat a projížděla starý blog Wendy vill felton. Koukala jsem se na hodně staré články a narazila jsem tam na tenhle seriál. Nejdřív jsem ho prostě nepozorovaně přejela a pak jsem tak koukala na serialycz.cz a myslela na co budu koukat. Najednou jsem tam v menu viděla hellcats.Když jsem viděla, že tam hrajou dvě moje oblíbené herečky,Řekla jsem si ,že to zkusim a když to bude blbost, tak to vypnu a budu hledat dál. Jenže tenhle seriál mě mile překvapil. Celý den stahuju a koukám na další a další díly. Tak jsem se rozhodla,že udělám recenzi.


Český název: Superkočky
Originální název: Hellcats
Rok: 2010 - X (USA)
Režie: Alan Arkush

Hrají v hlavních rolích:

Marti studuje práva na univerzitě Lancer v Memphisu, ale jen díky stipendiu. Ve chvíli, kdy o něj přijde, je její další studium ohroženo a jí nezbývá nic jiného než získat co nejrychleji jiné. Když zjistí, že i roztleskávačky, které si říkají Hellcats, mají svá stipendia, rozhodne se zkusit stát se jednou z nich, ačkoli je nesnáší. Díky svému neotřelému vystoupení na konkurzu a tomu, že dříve dělala gymnastiku, se jí podaří dostat se do týmu, ale tím její problémy nekončí. Některým roztleskávačkám je trnem v oku a její místo v týmu, a tudíž i stipendium, možná nebude tak jisté, jak čekala. Navíc kvůli škrtům dostane celý tým roztleskávaček nůž na krk - musí se umístit v národním kole, jinak je zruší.

Moje hodnocení: Tenhle seriál je často velmi kritizován.Říká se, že je to ''teenage'' seriál uplně o ničem.Každý na to může mít jiný názor a mě strašlivě mrzí, že zůstane u první série a seriál se dál rozvíjet nebude.Baví mě to.Má to svůj neobyčejný příběh. Miluju tyhle americké seriály o roztleskávání a lásce.A jak bych si to nemohla zamilovat,když v hlavních rolích jsou obsazeny moje nejoblíbenější herečky ?:) Tenhle seriál doporučuju, stojí za zkouknutí a popravdě je to o hodně lepší než Glee!

Pod perexem pár fotek a animací.

 
 

Reklama