outfits

outfit #002

26. srpna 2013 v 11:50 | rebelle fleur
Jelikož je konec sezony a restaurace zejí prázdnotou, tak jsem měla dovolené vzít si do práce notebook.To je výhoda toho dělat u rodičů. Chtěla jsem se pochlubit s tím, že jsem v tescu sehnala krásné barevné linkované trhací sešity s tvrdými deskami. Hodlám je využít na blog, dietu&cvičení a v neposlední řadě si chci založit sešit o Demi Lovato, ale to bylo mimo téma. Dlouhou hodně dlouhou dobu jsem nepřidala žádný outfit z polyvore. Tenhle jsem splácala asi před dvěma měsíci a chtěla jsem se o něj podělit, protože se mi strašně líbi. Je spíš takový plesový,ale myslím si, že jako inspirace to vůbec nevadí.

red,dress,party

rebelle fleur

noční nakupování

23. srpna 2013 v 1:46 | rebelle fleur
Vždycky si říkám, že si začnu šetřit a dávat peníze nastranu, ale potom stejně všechny moje plány skončí nákupama. Když jsem smutná, veselá, unavená, nudim se, tak jdu nakupovat. Nevím proč, ale strašně mě to uklidní a odreaguje. Miluju to, beru už obchoďák jako svůj druhý domov. Měla bych jít na nějakou odvykačku shopaholiců. Dneska bylo v igy něco jako noční nakupování. Od sedmi do jedenácti večer se konali slevy a výprodeje, tak jsme se s mamčou, bráchou a kamarádkou rozhodli, že to tam pojedeme omrknout. Aspoň nějaká radost po pracovnim dni. Nejdřív jsem byla hodně protivná a mrzutá, protože jsem nemohla sehnat adidasovou mikinu, kterou jsem tak strašně chtěla. Ale po té, co jsem si koupila v Tally kabelku mě chytla jakási nákupní horečka a už se to semnou táhlo. Myslela jsem, že přijedu bez ničeho, ale nakonec jsem si udělala obrovskou radost. I když to tam bylo poněkud chaotické. Lidí bylo strašně moc a my se vzájemě ztráceli a hledali, takže jsme moc společných chvil neztrávili. Byla tam kapela, která si asi myslela, že umí zpívat, přitom to byl naprostý řev a děs, musím říct, že ještě teď mě třeští hlava. Dost už bylo vykecávání, teď k tomu, co jsem si koupila.


1. růžové tričko
Jak se říká, v jednoduchosti je krása. Čímdál víc si oblibuju obyčejné věci, které se dají kombinovat se vším. Na první pohled mě zaujalo tohle růžové tričko z New Yorkeru. Jak možná víte, jsem blázen do růžové a tohle tričko pro mě bylo top. Hlavně jsem šťastná, že mám něco pod svetříky a sáčka. Stálo pouhých 129,-

2. lace bandeau
Asi deset minut jsem tu projížděla účtenky a cenovky a hledala, jak se tahle záhadná úžasná bílá krajková věcička jmenuje. lace bandeau. Dlouhou dobu jsem přemýšlela o její koupi. Pořád jsem si říkala, potřebuju to vůbec? nebude to zbytečné? Teď už vím, že určitě ne. Tahle věcička se skvěle hodí místo podprsenky pod tílka s výstřihem.Je to praktické, zvětší vám to objem a k tomu to vypadá skvěle. Mnohem lepší, než když je vidět půlka podrpsenky. Kupovala jsem jí v Tally a za 269,-

my first outfits

3. července 2013 v 19:35 | ellie monroe
Založila jsem si polyvore.Nedávno jsem ještě vůbec netušila, jak se tam pracuje, na co mám kliknout, kde co najdu. Byla jsem úplně ztracená. Ale během celodenní snahy a práce jsem se nakonec zoorientovala.Fascinuje mě,když se na facebooku a blozích objevují tak skvělé outfity.Ačkoli já v té tvorbě zatím nejsem zrovna super skvělá,tak doufám v to, že časem to bude mnohem lepší.Přidávám vám sem dva moje outfity,na které jsem i docela pyšná.Kdybych vlastnila tyhle všechny věci,asi bych byla v nebi. 
 

Reklama