music,movie

my playlist for september & november

13. října 2013 v 16:07 | rebelle fleur

Dlouho jsem se tu neobjevila s žádným playlistem a dneska je to tu. Slíbila jsem si, že když je ten víkend, tak alespoň něco přidám, když už to tu takovým způsobem zanedbávám. Jako úvodní fotka článku je zase můj idol Demi Lovato. Jinak nejsou to všechny písničky, které jsem poslouchala tyto dva měsíce, protože jsem tu nechtěla vypisovat obrovský seznam,který by nikoho nezajímal. Vybrala jsem většinu těch nejoblíbenějších, tak se snad nezlobíte. Najdete tu zase starší písničky, které jsem si oprášila, úplné novinky a taky pár coverů,na které nedám dopustit. Přeji vám příjemný poslech.

roar - katty perry

7. září 2013 v 0:15 | rebelle fleur
Pro tuhle písničku existuje jen jedno slovo a tím je - dokonalost. Klip je božsky zpracovaný. Já se nikdy na klipy moc nekoukala, ale na tenhle jsem se dneska koukala v průběhu celého dne už několikrát. Katty tam vypadá fakt nádherně a je to tedy žena s vážně skvělým hlasem queen K. Tuhle písničku jsem si zamilovala na první poslech. Měla jsem takové nutkání a pocit, že vám jí sem musím za každou cenu dát. Pod perexem se můžete kouknout na anglický text, ale všichni nejprve povinně zkouknout klip.

my playlist for summer - part two

24. srpna 2013 v 20:58 | rebelle fleur

Dneska jsem už sedmý den v kuse na brigádě a jsem vážně hodně hodně utahaná. Chtěla jsem napsat nějaký článek na téma, něco nafotit, nebo natočit, ale nemám na to večer vůbec už pomyšlení, tak chci aspoň přidat my summer playlist, protože se mi nahromadilo dost písniček, tak vám to sem šoupnu. Článek mám rozepsaný asi hodinu a půl a to z toho důvodu, že jsem tu doslova a do písmene přes půl hodiny hledala fotku Demi Lovato, kterou jsem stejně nenašla.Ani nevíte, jak mě to hrozně štve, no nevadí. Skoro polovina písniček se mi ze začátku vůbec nelíbila, vždycky tomu musím přijít nějak na chuť. Ale co mě robrečelo a jaký klip je můj nejoblíbenější? Rozhodě písnička od Lany Del Rey - Born To Die. U téhle písničky jsem probrečela celý večer a poté jsem si klip musela nutně dát na fleshku a pustit si ho na velké televizi v HD. V seznamu samozřejmně nesmí chybět Demi a tentokrát jsem sem zařadila i pár mých oblíbených coverů.


Budu ráda když mi napíšete, nebo mě follownete tady

little party never killed nobody

3. srpna 2013 v 21:48 | rebelle fleur
Tuhle písničku jsem objevila u Natálky na blogu.Abych pravdu řekla, ze začátku se mi vůbec nelíbila,ale já to tak mám pokaždé. Ze začátku mi je ta písnička nesympatická ,ale když už jí slyším po páté a znám text,tak jí miluju,přesně tak to bylo i u téhle. Fergie je prostě bohyně. Ten její hlas zní pořád úžasně. A řeknu asi už jen little party never killed nobody-malá párty nikdy nikoho nezabila.Pod perexem text.

my playlist for summer

21. července 2013 v 1:56 | ellie monroe

Měla jsem takový nápad, že začnu přidávat každý měsíc playlist mých nejhranějších písniček, které poslouchám. Myslím, že je to fain způsob, jak poznáte můj hudební vkus. Musím vás ale předem obeznámit, že nemám vyhraněný určitý styl hudby, jako je třeba rock,techno,rap nebo tak něco. Poslouchám od každého něco,podle toho, co si v danou chvíli oblíbím a zamiluji.Jak můžete vidět, hrozně jsem si oblíbila Nicki Minaj, proto se tu objevila více než třikrát. Miluju její hlas a miluju to, jak je sebevědomá,jde do všeho naplno a nebojí se toho. Jinak doufám, že se v tomto playlistu víceméně najdete.Přeji příjemný poslech.


Budu ráda když mi napíšete, nebo mě follownete tady

P!nk - Family Portrait

3. července 2013 v 19:29 | ellie monroe
Tuhle písničku jsem si zamilovala vlastně díky superstar.Zpívala ji jedna soutěžící a já jí pak hledala na internetu a teď jí poslouchám každý den pořád dokola. Vím, že je stará, ale je naprosto úžasná. Pink je prostě frajerka. A ten klip je hodně emotivní. Když jsem ho viděla poprvé ,tak se mi chtělo skoro brečet.Pod perexem text.

 
 

Reklama