articles on the subject

dabing, nebo originální znění s titulkami?

11. listopadu 2013 v 19:41 | rebelle fleur
Pro tentokrát mě téma týdne docela slušně rozesmálo. Zrovna jsem se chystala napsat bouřlivý článek, kde si zanadávám na český dabing a hrozný překlad. Nakonec jsem rozepsaný článek vypla a rozhodla se, že místo deníčkového článku se zaměřím vesměs na téma týdne.

U mě s jistotou vedou titulky. Dříve jsem se vztekala, že je nestíhám číst a zároveň sledovat film a teď je to naprosto naopak. Nemůžu náš český dabing vystát. Je něco jiného, když se na film napoprvé kouknete s českým dabingem a ne v originále, s tím nebude takový problém, jako když jste zvyklí koukat na váš oblíbený film v originále s titulky a pak vám to někdo pustí česky. Je to k zbláznění a jste akorát znechucení a zklamaní.

Myslím ,že se obrátím k názorné ukázce. Jsem milovníkem filmu Hunger Games, viděla jsem ho sice mockrát, ale pořád ho prožívám se stejným zápalem, jako kdybych ho viděla poprvé. Někdy si u filmu ani neuvědomuji, že čtu titulky a přijde mi ,že tam žádné nejsou a herci mluví česky. Jelikož je dvacátého premiéra druhého dílu a já hrozně chci jet na půlnoční premiéru,tak jsem slíbila mamce,že se na to spolu podíváme. Ovšem jsem netušila, že to stáhla česky. Hned jak jsem slyšela hlas Katniss, Prime a kohokoliv jiného, bylo mi hrozně. Povíšené hlasy, opačné emoce, neboť dokonce náznak smíchu, kdy se to nejméně hodilo a překlad to naprosto dodělal, to doslova. Chvilku jsem naštvaně seděla a nedokázala se soustředit na obrazovku, vadilo mi to a film se mi nelíbil. Miluju anglický originál, kdy vidíte přesné emoce postav a najednou vám dají na podnose český dabing, kvůli kterému se vám chce brečet. Přeříkáte si věty a v hlavě vám běhá spousta myšlenek, že je to celé úplně špatně. Nevydržela jsem ani patnáct minut filmu a musela jsem odejít. Nikdy bych nevěřila, že dabing může změnit téma celého filmu a popřípadě ho zkazit. Anglický originál, je anglický originál.

Tímto nechci říct, že každý česky nadabovaný film je hrozný. Věřím, že není jednoduché trefit se všem do vkusu. Ale když vám někdo k dvacetileté postavě přiřadí hlas dvanáctiletého dítěte, tak to není koukatelný i kdybyste sebevíc chtěli. Koukáte se na film, který je svým způsobem dobrý, ale víte, že je tam něco v nepořádku a ten hlas vás ruší. Výhody dabingu jsou asi pro lidi, kteří jsou zvyklí při filmu něco dělat, třeba psát, uklízet a podobně. Také se hodí pro děti, lidi, které zkrátka nebaví číst u filmu titulky a nebo je jednoduše nestíhají. Titulky jsou vhodné, pokud máte alespoň malou znalost jazyka, a zkrátka máte radši originální znění. Prožíváte přímé emoce, pocity herců, jaké jsou v opravdovém znění. Lidém, kteří jsou již na titulky navyklí, už tolik nepřijde,že tam nějaké jsou a v půlce filmu si je ani neuvědomují. Vím ale, že sto lidí, sto chutí a každý má naprosto jiný názor. Proto bych se chtěla zeptat vás. Máte raději originální znění s titulky nebo dabing? Nebo jste vůči takovým věcem naprosto neutrální?

She is my bestfriend. Hurt her,and you'll die.

10. listopadu 2013 v 11:57 | rebelle fleur
Úvaha na téma přátelství.

Co je vlastně pravé přátelství? Existuje vůbec? Můžeme si být jisti lidmi, kterým věříme ? Plno nezodpovězených otázek, na které celý život hledáme odpovědi. V minulosti mělo přátelství mnoho větší váhu než teď. Nebylo plné intrik, přetvářky a faleše. Když jste měli svoji nejlepší kamarádku, mohli jste jí říct cokoliv a byli jste si vždycky jisti, že tajemství zůstanou v bezpečí. Někdy se stane, že najdeme tzv. svou spřízněnou duši. Znáte se chvilku a přijde vám, že se znáte celou věčnost. Rozumíte si, máte rády stejné věci, stejné lidi, máte stejné vlastnosti a nejdůležitější v přátelství je důvěra. Bez ní by nejlepší přátelství fungovat nemohlo. Ale potom jsou tu ta "přátelství", ke kterým je potřeba přidat uvozovky.Ne nadarmo se říká přátele si drž blízko a nepřátele ještě blíž. Ale o tom jsem teď mluvit nechtěla. Jde tu spíš o přátelství,které fungují na principu, že se dotyčný ozve jen když něco potřebuje, nebo kvůli popularitě.Spousta přátelství mají negativní motiv.Zažila jsem spoustu holek i kluků, co si na kamarády jen hráli, nebo jen neměli koho jiného, tak ze sebe falešně dělali ty nejlepší kamarády.Kamarádů za život poznáme mnoho a mnoho jich vystřídáme.

V téhle věci bych řekla, že kluci mají navrh. My holky jsme vážně zajímavá stvoření. Jsme snadno urážlivé, žárlíme když se naše kamarádka baví i s nikym jinym, přebíráme kamarády nepřítelkynim a podobní věci. Nikdy se nestane,že by jsme se my holky dokázali bavit všechny dohromady. Spousta holčičích nejlepších přátelství spočívají v tom, že obě nesnáší tu třetí.Kluci jsou v tomhle mnohem jednoduší. Baví se každý s každým a je jim to jedno, nepomlouvají se a jsou spokojení. Někdy lituju toho,že jsem se nenarodila jako kluk. Sama si myslím,že kamarádství mezi holkou a klukem opravdu nemůže nikdy fungovat. Když si totiž myslíte, že je to možné, zjistíte ,že aspoň jeden z vás cítí něco víc. Zažila jsem plno takových případů a hodně takových "nejlepších přátelstvích" s klukem jsem zažila na vlastní kůži a nikdy to neskončilo přátelstvím, pokračuje to vztahem který nefunguje a končí nenávistí a myslím, že tohle ani jeden z nás nikdy nechtěl. Mimo jiné nikdy nevíme, jestli jsou ostatní ochotni udělat pro nás to, co mi pro ně. Doufám, že jednoho dne k sobě najdu svojí druhou půlku, kamarádku na celý život.Opravdové přátelství má mnohem větší hodnotu než peníze. Co by jsme vlastně byli bez přátel?

Zdjęcia użytkownika Młodość Chudość Zajebistość | via Facebook

rebelle fleur

halloween coming

31. října 2013 v 19:13 | rebelle fleur
Dnes je 31.října a to znamená, že je halloween. Jelikož tenhle svátek zbožňuju, chtěla jsem ho tu trošku přiblížit a vložit nějaké inspirativní obrázky a možná i nějaká ta videa na halloweenské líčení.

Halloween se považuje zejména za americký svátek. U nás nemá moc velkou tradici, ale pro děti se občas pořádají karnevali v maskách.Halloween je původně keltský svátek a dříve se slavil jako - Samhain (keltský nový rok). Keltové tento večer považovali za předvečer všech svatých. Lidé věřili, že druhá strana je nakloněna nejblíž k živím, jako žádný jiný den v roce. Keltové zapalovali obrovské ohně,brali se masky a převlékali se do kostýmů, aby zahnali zlé duchy. Věřili, že duchové zemřelých mohou být tuto noc nápomocni a nebo naopak. Ohně měli pomoct zemřelým najít cestu do světa živých.

Pověst o Jackovi: O Halloweenu byl Jack tak opilý, že jeho duše začala opouštět tělo. Na to už čekal ďábel, který si pro něj přišel. Jack ho požádal, aby mu povolil poslední drink. Na ten Jack neměl peníze, a proto ďáblovi navrhl, zda by se nepřeměnil v minci, Jack by s ní zaplatil a ďábel by se zase proměnil zpět. Jack však minci ihned popadl a mazaně ji schoval do peněženky, čímž démona uvěznil. Poté si vynutil, že ďábla pustí, když mu dá rok svobody. Po roce se čert pochopitelně vrátil. Tentokrát ho Jack přelstil nalákáním na lahodná jablka. Jakmile byl ďábel na jabloni, filuta Jack nožem vyryl do kmene stromu kříž, a ďábel tak nemohl dolů. Jack mu nabídl pomoc, pokud mu ďábel slíbí, že ho nikdy nevezme do pekla. Když se pak Jack jednoho dne upil k smrti, v nebi ho nechtěli, protože měl na bedrech příliš mnoho hříchl, a slib od ďábla mu zase zaručova,že do pekla také nemůže. Od té doby Jackova duše bloudí po světě a temnotu si ozařuje žhavým uhlíkem, který mu ďábel věnoval. Aby uhlík vydržel déle, vložil do Jack do vydlabané řepy.

-Proto lidé o Halloweenu dávají na okna vyřezanou dýni se svíčkou, protože věří, že si Jack svíčku (světýlko) vezme na cestu a oplatí jím to tím, že je ochrání.

Svátek přetrvává dodnes a to hlavně v Americe. Děti se v maskách vydávají do ulic a prosí o sladkosti. Když nedostanou sladkosti, obvykle vyvedou nějakou lumpárnu , jako třeba posprejované auto a plno dalších věcí. Většina lidí na halloween vyzdobují domy ve strašidelným duchu. Do výdoby patří kostry, netopýři, pavučiny, duchové a nesmí chybět vydlabané dýně. Dá se říct, že je Amerika proslulá také halloweenskými večírky . Pořadatel obvykle navaří nechutné halloweenské specialitky mezi které můžou patřit například rozřízlý mozek nebo mrtvolné prsty. Objevuje se tam samozřejmně i strašidelná hudba, vyprávění halloweenských horrorových příběhů, sledování strašidelných filmů a samozřejmně masky.

Myslím, že halloween je skvělý svátek. Můžete se pustit do celonočního horrorového maratonu a nikomu nepřijdete divní. Je to skvělý den na to, kdy s kamarádkama uspořádat strašidelnou přespávací noc plnou hallowenské výzdoby, děsivého líčení, strašidelných příběhů a horrorů. Pod perexem najdete obrázky, videa a tipy na filmy, tak klikněte a kouknetě dolů.

Endless Mystery

co dělat když je nuda?

17. září 2013 v 18:14 | rebelle fleur
Poslední dobou jsem na ten blog trochu kašlala, protože jsem řešila osobní problémy,ale už jsem oficiálně zpátky a se spoustou nápadů. Dneska jsem se rozhodla přidat článek - co dělat, když je nuda? Každý někdy opakuje tu frázi, já se nudim, co mám dělat? tak jsem vám podle sebe sepsala pár svých tipů, které podle mě zaručeně fungují.

♥♥♥ | via Tumblr
 • 1.předělávání pokoje
Něco se vám na vašem pokoji nelbíbí ? změňte to. Já osobně se nikdy nedoprošovala svolení rodičů o to, jestli si postel můžu dát o metr dál a stůl na druhou stranu pokoje. Přece v tom pokoji žiju já, je to místo, kde mám být ráda, místo, které má být podle mých představ ne podle představ jiných. Na zdi mám vylepé plakáty tak aby ani centimetr nebyl volný. Nástěnka je plná fotek mých kamarádek a další zdi pohlcují tapety a na nich obrazy Paříže, Marilyn ,Audrey a tak dále. Někdo sbírá známky, podpisy celebrit, ale já sbírám krabičky od barev na vlasy. Každý je jiný a ten pokoj by měl vyjádřit osobnost. Tak se toho hlavně nebojte.

nejlepší kamarádka

21. srpna 2013 v 23:56 | rebelle fleur

Dear best friend, i love you.


Ta, která o vás ví všechno a má vás pořád stejně ráda. Ta, která se vás zastane, když je potřeba. Ta, která vás obejme a utěší, když je vám smutno. Ta,která se vás ve chvílích tvrzení 'je mi fain' snaží rozveselit.Ta která je tu vždycky pro vás.

Jsem strašně šťastná, že takovou osobu ve svému životě mám. V dětsví jsem znala člověka pět minut a hned jsem ho brala za nejlepšího kamaráda/kamarádku. Teď už jsem pochopila, co znamená - nejlepší přátelství. Jsme jedna duše ve dvouch tělech. Už nejsme já a ona. Už jsme jen MY. Nejlepší kamarádky.
Chtěla bych jí říct - Ren. Jsem strašně ráda, že si kdy vstoupila do mého života. Přijde mi, že tě znám celý život. Nemám před tebou žádná tajemství. Ty víš všechno o mě a já všechno o tobě. Děkuju ti za to, že jsi tu to pro mě vždycky byla, děkuju ti za to, že když jsem byla smutná vždycky si mě obejmula a snažila rozesmát i když ten smích někdy bolel. Děkuju, že mě podporuješ ve všech mých rozhodnutích. Děkuju ti za to, že si ke mě vždycky upřímná a nikdy mi nelžeš. Děkuju ti za to, že mě máš ráda, i přesto jaká jsem. S tebou se nemusím přetvařovat, můžu být sama sebou. Vím, že naše kamarádství vydrží dlouho. Když mi tě někdo bude chtít vzít, neprojde mu to. Nikdy o tebe nechci přijít. Vím, že bych to nezvládla. Jsi můj život. Bez tebe bych to už nebyla já. Ztratila bych svojí druhou polovinou, bez tebe nejsem celá. Když jsem konečně našla další část mě v někom jiném, tak se jí nevzdám. Jsi ta opravdová kamarádka, kterou jsem vždycky hledala.Jsem šťastná, za to že tě mám. Nikdy jsem k nikomu nebyla tak upřímná jako k tobě. Děkuju ti za to, že jsi. A slibuju ti, že tu vždycky budu já pro tebe a ať se stane cokoliv, vždycky a navždy budeš mít v mém srdci místo.Jestli ti nějakej kluk zlomí srdce, já mu zlomim vaz. Chci tu pro tebe být kdykoliv. Jsi moje všechno, bez tebe už nemám nic. V dobrém i ve zlém - Mám tě ráda.

different

1. srpna 2013 v 22:48 | rebelle fleur
stay classy and love fashion | via Tumblr

Proč, když se člověk nějakým způsobem liší od většiny je hned středem urážek a pomluv? Lidi jsou nepřející a zlý a když někdo má něco,co oni ne, tak závidí a tu závist dávají najevo dost znatelně tím, že začnou nadávat. Dám sem jeden z příkladů.Normální holka si vezme výstřih a nikdo nic neřekne.Holka,co má velká nebo větší prsa si vezme výstřih a hned je nazývaná courou? V dnešní době už neexistuje slovo upřímnost. Každý kdo je milý, je falešný. Lidi už nedůvěřují ostatním. Lichotka je brána jako ironie a urážka. Tahle doba je strašná.Vezmeš si na sebe něco,co ostatní nemají.Máš určitý styl oblíkání ,ale lidé tě nazvou krávou, protože jsi odlišná.Kdyby jsme byli v Americe, tak by to ostatním bylo jedno. I kdyby tam někdo šel v pytli od brambor, ostatní by si toho nevšímali, protože se starají sami o sebe, ale tady každý řeší každého. Nevím, jestli to lidem dělá dobře, nebo je to záhadně uspokojuje,ale tahle republika a dvacáté první století je vážně na 'úrovni'.Lidi prosím, vzpamatujte se. My nejsme limitovaná edice.

pro ana blogy

27. července 2013 v 1:28 | ellie monroe
Všímám si, že poslední dobou se v tématech týdne objevují velice zajímavé věci, které stojí za upozornění a ke kterým se zdánlivě dá napsat mnoho věcí, ani tenhle týden nezklamal. Nepamatuju si, kdy jsem psala článek na téma týdne. Bude to už nějaký ten měsíc.Možná i rok, ale už dost nekonečného vykecávání.Pro ana, pro mia blogy.Jak to vlastně vzniklo a který člověk přišel s tímhletím bláznivým nápadem? Před časem jsem nevěděla, že něco takového vůbec existuje,ale poslední dobou na takové blogy narážím mnohem častěji. Někdy mě až překvapí, čeho jsou lidé schopní.

Nepřijde mi normální, když dvanáctiletá holka, která má čtyřicet kilo si připadá tlustá a snaží se to schodit,že si píše jídelníček a když snědla o jedno hroznový víno víc, tak si z toho jde pomalu podřezat žíly.Vím, že každý není spokojený se svým tělem, ani já nejsem vyjímka, ale všechno by se mělo pořádně přehodnotit. Když ty holky nejsou spokojené se svým tělem, proč drží drastické diety a hladovky? Ať sportují. Ať jdou třeba běhat, na brusle,na kolo nebo začnou chodit do posilovny a jíst zdravě a míň.Podle mě mají kluci radši holky, které mají aspoň za co chytit. Kluci nejsou psy, nechtějí kosti.

Jde vůbec něco takového podporovat? Podporovat anorexii ? Vždyť je to mentální porucha příjmu potravy. To je jako když vyznáváte a podporujete lámání nehtů, padání vlasů, zvracení, křeče, nevolnosti, únavu a v těch horších případech i smrt. Anorexie je nemoc jako každá jiná, nemoc která by se měla léčit.

Holky které anorexii zažili píšou pro ana blogy jen zřídka, ve většině případů jsou to spíše holky, které chtějí zhubnout do extrémní váhy a myslí si, že hladovkami, zvracením a braním prášků něčemu pomůžou. Přijde mi ale trošku z cesty, když pro ana blog vede holka ,která váží přes sedmdesát kilo.Kam ten svět spěje.Uznávám blogerky a celkově lidi, kteří dokáží přirozenou cestou zhubnout,ale je mi upřímně líto těch holek, kteří se vědomě ničí.

To je vyhublost a kosti nová moda dvacátéhoprvního století? Komu se líběj ty vychrtlé modelky, kterým čouhají kosti,ale na nich ta vychrtlost není tolik vidět, díky jejich uměle vytvořenému bujnému poprsí.Žena by měla být žena a ne reklama na hlad.Hubené ženy jsou krásné a my ostatní jim závidíme, ale všeho s mírou. Nesuďte mě tu za mé názory a že to tu překrucuji - ale hubenost a vychrtlost je veliký rozdíll.

Z vlastní zkušenosti ale můžu říct, že lidé jsou hrozně zlý, nepřející, závistivý a pomstychtivý a že z normální hezké holky se rázem může vyklubat anorektička,protože jí někdo řekl,že je tlustá.Všechny holky nejsou splachovací,někdo jim něco řekne a oni to neřeší a jdou dál. Nějaká holka si to může vzít k srdci, může jí to hrozně ublížit. Tak začne hubnout, přestane jíst,začne všechno co sní zvracet a pak už se to s ní jenom veze. A kdo za to může? pak dávejte vinu jenom sobě. Nemáte právo nikoho soudit. Každý má právo žít svůj život podle sebe. Už chci jen říct. Holky,všechny jste krásné,nevšímejte si druhých, vždycky na vás uvidí jen ty chyby..žijte si svoje a ignorujte ostatní a hlavně se kvůli nim neničte.Věřte mi,že to nestojí za to.

the meaning behind your blog name

3. července 2013 v 19:40 | ellie monroe
the meaning behind your blog name
Blonde-kiss-lips-marilyn-monroe-vintage-favim.com-146658_large

Jak všichni jistě dobře víte, nejtěžší na blogu jsou začátky. Ať je to vymyslet název blogu, příslušný desing, který vám bude vyhovovat, vytvořit rubriky, napsat úvodní článek, získat si čtenáře a pak je tu přezdívka. Podle mě, ta nejtěžší věc. Přezdívka určujte to, jak vy vystupujete. Musí být ležérní, ne moc dlouhá, ne moc sladká a aby vypadala dobře. Tak si představte, kdyby jste narazili na blog, kde by autorka měla přezdívku MucQíčEk. Já bych asi zdrhala.Ze začátku jsem tu vystupovala pod přezívkou: blondýna z londýna. Měla jsem jí i na jiných sociálních sítí a přišlo mi to jako dobrý nápad. Jenže, pak jsem si já chytrá, přebarvila vlasy na černo a co teď ? Musela jsem změnit i přezdívku. Projížděla jsem různé blogy, stránky, asky a přemýšlela jakou bych si sem jen dala přezdívku. Nemohla jsem na nic přijít, ale po celodenním bloumání mě napadlo, že bych mohla skloubit dohromady moje jméno s přímením téhle půvabné blondýnky, herečky, modelky, zpěvačky a producentky Marilyn Monroe.Podle mého názoru byla opravdu výjimečná a talentovaná. Ona je jedním z mých velkých vzorů.Moje inspirace. Nikdo jí neobjevil a ona se přes to vypracovala vlastními silami až na filmovou hvězdu.A díky ní vzniklo moje blogové jméno: ellie monroe.

Zbožňuju její citáty:
 • Co si oblékám na spaní? Chanel číslo 5.
 • Hollywod je místo, kde vám zaplatí tisíce dolarů za polibek,ale za vaší duši nabídnou jen padesát centů.
 • Nevadí mi žít v mužském světě,pokud v něm můžu být ženou.
 • Nenávidím být sexy symbolem, ale mám-li být symbolem něčeho,ať je to sex!
 • Sláva je jako kaviár.Je krásné jíst kaviár, ale když ho máte každý den...
 • Jestliže jsem hvězda, neudělalo jí ze mě studio nebo osoba,ale lidé.

five places you want to visit

3. července 2013 v 19:39 | ellie monroe
five places you want to visit
Nejprve jsem myslela, že napíšu o mých pěti nejoblíbenějších městech,ale asi by to bylo moc obyčejné. Tak jsem se rozhodla, že jsem zapojím i pár opravdu úžasných a skvělých míst, kterých si nechci v životě nechat ujít.Patří mezi ně: New York, Paris,Nutelleria,Tomorrowland a The Wizarding World of Harry Potter.


New York
Large

Jak už jsem jednou psala.New York je doslova město mých snů.Jestli někdy budu mít tu možnost, se tam podívat, nebo tam žít. Tak budu asi ta nejšťastnější holka na světě.A jentak z kraje by si mohl nějaký filmový producent všimnout mého neodolatelného šarmu a talentu a jen tak bokem mi přihodit nějakou roli ve filmu.Žít na Manhattanu by byla pohádka.Chtěla bych vidět sochu svobody a empire state building. New York je dokonalé město. Miluju velkoměsta a miluju NY.

Paris

Moje další oblíbené velkoměsto. Ale narozdíl od New Yorku mi Paříž přijde jako takové romantické místo.Útulné kavárny,luxusní obchody a restaurace v Les Champs Elysées. Když si vybavím Paříž představuju si, že budu sedět v jedné z kaváren, budu popíjet kafe, na hlavě budu mít baret a budu psát svojí první knihu.Životní přání by bylo, aby mě pod eifellovkou ''můj budoucí přítel'' požádal o ruku.

Ten likes and dislikes.

3. července 2013 v 19:38 | ellie monroe
Ten likes and dislikes.
Likes:


 • nakupování- Nevím,proč tomu tak je,ale když jsem smutná,mám špatnou náladu nebo mám prostě jen špatný den, nákupy mi dokáží zvednout náladu. Je to něco jako moje terapie a funguje to stoprocentě.
 • léto- To nejlepší roční období.Miluju ten pocit, že ráno nemusím vstávat do školy, že můžu být vzhůru do rána,spát do oběda,chodit na párty,dělat přespávačky s kamarádkama.Sluníčko, teplo, zmrzlina, kamarádi, voda, plavečáky, stanování.V létě je všechno dokonalý,léto je dokonalý.
 • zvířata- Asi proto,protože jsou někdy mnohem lepší než lidé. Nedokáží být falešný, nelžou vám a hlavně vám nikdy neublíží.Miluju psy.
 • filmy/seriály- Je to něco,jako dostat se na chvilku do jiného světa, dostat se pryč z reality.Vždycky se můžu vžít do děje a připadám si,že jsem tam taky. Je to odreagování.Vlastně všechno je mnohem lepší,než můj supernudný život.
 • New York- Město snů.Jestli se mi splní moje životní cíle,tak se sbalim a odstěhuju do New Yorku.Najdu si tam skvělou práci a .. A zním velice naivně,ale někdy je hezké věřit,že se naše sny splní a jednou to bude skutečnost.
 • spánek- Spala bych pořád.All day,all night.Tak úžasná věc,když si po dlouhém,náročném dni lehnete do postele a už nic nemusíte,jen usnout a nechat se unést do říše snů i když ty sny jsou někdy pěkně děsivé.
 • Demi Lovato- Ona je pro mě velký vzor.Tolik si toho prožila a přesto toho tolik dokázala.Je pro mě symbolem síly.Řekne se stay strong a já si představím Demi Lovato.Když mi je nejhůř, vzpomenu si na ní, její písničky mi pomáhají,vím že musím zůstat silná a že bude vždycky líp.
 • jahodové smoothie- Není nic lepšího než mléčný jahodový koktejl s trochou zmrzliny a velkou jahodovou pěnou.Lepší jak jakkákoliv sladkost.Když jsme v cukrárně jediné po čem se vždycky sháním je jahodové smoothie. ňam.
 • horní oční linka- Věc, bez které bych byla ve společnosti ztracená.Bez horní oční linky bych už asi nevyšla na veřejnost.Neodmyslitelně už ke mě patří.Jsme pro sebe jak stvořený.A teď o očení lince mluvím jako,kdyby to bylo něco životného.
 • tetování- Nelíbí se mi taková ta velká barevná tetování úplně po celém těle.Mám radši malá a jednoduchá.Jak někdo chytrý kdysy řekl- v jednoduchosti je krása.Jednou bych si chtěla nějaké pořídit.Nejlepší by byl nějaká citát nebo motto na ruku.

Write some basic things about yourself.

3. července 2013 v 19:37 | ellie monroe
Write some basic things about yourself.

Jsem černovlasá,čtrnáctiletá,mladá slečna s modrýma očima.Jsem často příliš důvěřivá, bolestivě upřímná, ukecaná a někdy zase tichá, bláznivá a hrozně tvrdohlavá.Lžu,když tím lidi ušetřím bolesti. Někdy je lepší milosrdná lež,než bolestivá pravda. Nejradši trávim čas se svojí rodinou,kamarády a psem.Jsem přírodní blondýnka.Miluji dlouhé procházky přírodou. Jsem milovnice amerických seriálů. Na Pretty Little Liars a The Vampire Diares bych se mohla koukat celé dny. Moje nejoblíbenější roční období je léto. Mým životním cílem je být letuškou. Nesnáším Českou Republiku,jestli to bude někdy možné přestěhuju se do ciziny. Jsem nenapravitelný shopaholic, pořád nemám dost oblečení, i když se mi do skříně už nevejdou ani nové ponožky. Moje nejoblíbenější barvy jsou - černá,růžová,šedá a modrá. Kosmetiku nakupuji především v avonu. Spím s velkým plyšovým sloníkem. Mám fenku středoasijského pastaveckého psa,kterou miluju.Jak se říká: Čím více poznávám lidi, tím mám raději psy. Můj táta nás opustil,když jsem se narodila, protože mamka odmítla jít na potrat. Nikdy jsem ho nepoznala a ani nechci. Moji rodiče mají restauraci, o víkendech a prázdninách jsem tam na brigádě. Bydlím v jihočeském kraji. K pití mám ráda colu light, nebo zerro. Jsem nadšenec do akčních filmů,miluju Jamese Bonda. Jestli někdy udělám řidičák, tak jediný auto,který si přeju je Bmw. Bez hudby bych nemohla být ani jeden den.Školu bych měla ráda, kdybych mohla vynechat matematiku,fyziku a tělocvik.

Můj sen je navštívit Paříž,Londýn a New York.Chci žít ve velkoměstě a nakupovat u Diora. Nesnášim lidi ,kteří se povyšují nad ostatní,namyšlené lidi,lidi co si hrají na něco,co nejsou, lidi co si hrají na kamarády a za rohem pomlouvají,lidi co se ozvou jen když něco potřebují. Miluju knihy,ale radši mám filmy. Nesnášim cigarety a kuřáky,přitom jsem nedávno sama kouřila. Skoro každý den si žehlím vlasy. Neusla bych,dokuď bych nezkontrolovala, jestli má můj křeček a pes vodu a jídlo.Jsem nerozvážná, často jednám a až pak myslí, jsem milá,až je to někdy protivný, myslím si, že jsem přátelská, soudím lidi,až když je poznám blíž, chovám se sebevědomě,ale někdy jsem spíš ta nezajímavá ustrašená holka,co je v koutě.Mám plno dobrých a špatných vlastností. Nejsem dokonalá,ale to nikdo. Nejsem taková, jaká bych chtěla být. Mám spoustu chyb,ale jsem jenom člověk.

Seriály,které zbožňuju.

3. července 2013 v 19:36 | ellie monroe
Někdy, když nevím o čem psát,projíždím oblíbené blogy a doufám, že se mi tam dostane aspoň nějakého nápadu a tak to bude i tentokrát.Jsem naprostý seriálomaniak a napsat vám o mých oblíbených seriálech mi přišlo jako skvělý nápad.Mám ráda ordinaci v růžové zahradě, nebo gympl,ale o těch dneska mluvit nechci. Americké seriály u mě získali pět hvězdiček.

115_large
Nemusím se ani ptát, kdo v tuhle dobu nezná upíří deníky.Každý o nich aspoň jednou musel slyšet. Je to první seriál, který jsem si začla stahovat,nebo na který jsem koukala online a s titulky. Zamilovala jsem si ho. Je tak dokonale vymyšlený a propracovaný. Dvojnice, vlkodlaci, čarodějky, původní upíři, hybridi. Autorka mě nepřestává čím dál tím víc překvapovat. To obsazení se vážně povedlo. Osobně mám jako postavu nejradši Damona Salvatora-vždycky vtipný,zábavný,užívá si a s Elenou jsou ten nejlepší pár. Podotýkám, jediný seriál,u kterého jsem tolikrát brečela.

Demi Lovato - STAY STRONG♥

3. července 2013 v 19:30 | ellie monroe
Před časem jsem jí brala jenom jako tu herečku z camp rocku.Ve skutečnosti jsem ani nevěděla, že zpívá,ale po písničce Give Your Heart A Break ve mně nastal velký zlom. Začla jsem se o ní hodně zajímat, poslechla jsem si každou její písničku, hledala o ní veškeré informace,stahovala si její fotky.A potom jsem se koukla na film stay strong. Tenhle film mě dokázal dostat na kolena a zároveň mi pomohl se zvednout.

Tumblr_mkdgifenaz1r5u8quo1_500_large

Zamilovala jsem si,jak se oblíká,jak se chová k fanouškům,její tetování,které mají svůj význam,její citáty,její příběh, všechny její písničky, všechny role.Stala se mým vzorem, člověkem,který mi pomohl zvednout se ze dna. Její písničky♥ Ten text mi pomohl každé ráno vstát a všechno zvládnout.Kéž bych jí v životě mohla poznat osobně.Chtěla bych jí říct, jak mi pomáhala pokaždé všechno zvládnout.Ona mi ukázala, že existuje naděje.Je tím člověkem, kterým bych chtěla být já.Poslouchám její písničku a teče mi slza po tváři,když tohle píšu.

Tumblr_miiq40gzhx1s6oibro1_500_large

Nesnášim lidi, co o ní říkají, že je tlustá.Kdyby tak věděli, jak to měla v životě těžký.Trpěla poruchou příjmem potravy. Měla anorexii a bulimii.Strávila hodně času v léčebně,pořád není zdravá,ale ona to každým dnem překonává.Věří sama sobě. Je silná a když jí posloucháte, cítíte se taky silné. A jsem pyšná na to,že můžu říct, že jsem Lovatic.Miluju jí srdcem i duší.

Víte, o tom, že se řezala ? žiletkou, nůžkama.Snažila se předávkovat prášky.A vy se opovažujete jí říkat, že je tlustá? Je nádherná.Koukněte se jak vypadá tlustý člověk.Všechny bych vás nejradši vzala židlí po hlavě. Nikdy nedokážu pochopit, jak vy hateři dokážete být ubohý.Je mi vás líto. Demi je bojovnice, každý den bojuje se svým životem,aby se nevrátila zpátky na dno.A až vy přes to všechno budete schopný vystupovat s úsměvem na tváři a dokážete tolik,co ona. Tak se ozvěte. Už řeknu jen, že je to úžasný člověk a je mou největší inspirací.

STAY STRONG♥

 
 

Reklama