Prosinec 2013

christmas is such lovely time

2. prosince 2013 v 22:02 | rebelle fleur |  diary
DECEMBER
make my wishes come true

Už to přichází, vánoční čas. Města jsou vyzdobená světélky a náměstí zdobí vánoční stromky. V obchodech zní vánoční hudba. Jak to někdo nemůže milovat? Je mi jedno, že je venku zima, stejně si přeju aby byl sníh a já mohla jít na dlouhou procházku se psem, tou krásnou bíle zdobenou přírodou a pozorovat padající vločky. Čas, kdy nám začínají zimní prázdniny, celé dny se můžeme válet v posteli v pyžamu v teplých ponožkách,jen koukat na pohádky a jíst cukroví. Moje postel je pokrytá světélky, dveře zdobí jmelí, nástěnku vánoční boty a na okně mi nechybí ani svícínek se santou.

Když jsme byli děti, byli pro nás vánoce vyjímečnější. Věřili jsme tomu, že přijde ježíšek a přinese nám dárky, dokuď nám učitelka ve druhé třídě neřekla, že žádný ježíšek neexistuje a vzala nám všechny naše dětské iluze. Možná je pravda,že vánoce, když jsme byli děti byli kouzelné a nejhezčí. Ale myslím si, že část těch všech pocitů v nás pořád přebývá. Já si každé vánoce hrozně užívám. Vánoční atmosféra je k nezaplacení.

Sice nemůžu uvěřit tomu,že už je skoro konec roku. Příliš rychle to uteklo, ale třeba je to dobře. Pořád doufám, že rok 2014 bude mnohem lepší jak tenhle. Vím, že je to naivní, ale pro mě nový rok přináší nový začátek, šanci něco změnit a doufám, že se mi to povede. Přeju vám, ať se vám tyhle vánoce splní všechna vaše přání a ať na nový rok dokážete změnit, cokoliv chcete. Užívejte si tyhle svátky a nebuďte ve stressu, jsou jen jednou za rok.

Ella