Září 2013

shrnutí posledních dnů

23. září 2013 v 19:53 | rebelle fleur |  diary
Girl
Dneska jsem se dokopala k napsání článku, kde bych chtěla shrnout posledních pár dní.

čtrvtek
Asi začnu tím, že jsem od středy do konce týdne byla doma. Ve středu ráno, když jsem s velikým ''nadšením'' vstávala do školy se mi udělalo hodně špatně. Bolelo mě břicho a tak jsem ukecala mamku, jestli můžu zůstat doma. Nakonec se to do večera zlepšilo až na takový stupeň, že to vypadalo, že mi ráno ani nic nebylo a chtěla jsem se ''vyhnout'' nějaké písemce. Opak je ovšem pravdou. Už bych se ale mohla dostat ke čtvrtku. Každých čtrnáct dní ve čtvrtek chodím k doktorce,takže jsem taky zůstala doma. Místo toho, abych ležela a takzvaně odpočívala jsem se do toho pustila a opět přestěhovala celý pokoj. Zabte mě někdo, ale já prostě nesnesu stereotyp. Přesto vím, že za měsíc to bude ta stejná písnička a nábytek poputuje zase ze strany na stranu pokoje, dokuď to nebude perfektní.

co dělat když je nuda?

17. září 2013 v 18:14 | rebelle fleur |  articles on the subject
Poslední dobou jsem na ten blog trochu kašlala, protože jsem řešila osobní problémy,ale už jsem oficiálně zpátky a se spoustou nápadů. Dneska jsem se rozhodla přidat článek - co dělat, když je nuda? Každý někdy opakuje tu frázi, já se nudim, co mám dělat? tak jsem vám podle sebe sepsala pár svých tipů, které podle mě zaručeně fungují.

♥♥♥ | via Tumblr
  • 1.předělávání pokoje
Něco se vám na vašem pokoji nelbíbí ? změňte to. Já osobně se nikdy nedoprošovala svolení rodičů o to, jestli si postel můžu dát o metr dál a stůl na druhou stranu pokoje. Přece v tom pokoji žiju já, je to místo, kde mám být ráda, místo, které má být podle mých představ ne podle představ jiných. Na zdi mám vylepé plakáty tak aby ani centimetr nebyl volný. Nástěnka je plná fotek mých kamarádek a další zdi pohlcují tapety a na nich obrazy Paříže, Marilyn ,Audrey a tak dále. Někdo sbírá známky, podpisy celebrit, ale já sbírám krabičky od barev na vlasy. Každý je jiný a ten pokoj by měl vyjádřit osobnost. Tak se toho hlavně nebojte.

13.září 2013 | friday is my day

13. září 2013 v 23:47 | rebelle fleur |  diary
Jak jsem minule psala, že půjdu dál a nechám to být, tak se mi to začíná docela dařit. Snažím se všechno brát co nejvíce s nadhledem,směju se s ostatními a dělám jako by on už neexistoval. Myslím, že to tak bude lepší. Cítím se mnohem lépe a připadá mi, že se teď můžu už konečně nadechnout. Život se má brát s humorem. Nehodlám být takový typ, který sedí v koupelně na zemi s žiletkou a tvrdí jak má těžký život. Kluk není to nejdůležitější na světě a navíc, kolik jich ještě bude, tohle nebyl první ani poslední. Bože. Nevyšlo to teď, vyjde to příště, neřešit nic všechno jak cigáro típnout.

Dneska jsme ve škole řešili - střední školu, přihlášky,známky a podobně. Přišlo mi,že nás učitel akorát stressoval. Teda nevím jak ostatní, ale já měla knedlík v krku, žaludek jak na vodě a místo toho, že už jsem skoro rozhodnutá, jsem mu tvrdila,že ještě nevím a to jen z toho důvodu,že jsem nechtěla, aby mě tam předevšema shodil. Pořád se sice nemůžu rozhodnout, ale strašně ráda bych šla na hotelovku do Mariánských lázní. V listopadu je den otevřených dveří, tak se tam pojedu s našima podívat a taťka asi zažije trochu té nostalgie. Nevím, co od toho mám čekat, ale popravdě se strašně těšim.

Mimochodem jsem jediná, nebo jste taky nedočkavý na upíří deníky? the originals? pretty little liars? a tak dále. Já jsem samozřejmně nelenila a mám všechno poznamenané v diáři. Koho by to zajímalo ,tak jsem do menu dala data kdy určité díly seriálů vycházejí. Poslední věc je ta, že jsem se vás chtěla zeptat, jestli by jste mi někdo neporadil nějaký dobrý film, nejlépe nějakou komedii. Kdyžtak pište do komentářů, budu vám strašně vděčná. Zatím se s vámi loučím a také přeji příjemně strávený víkend.

Tumblr

9.září 2013 | Why do the people I love always leave me?

11. září 2013 v 14:41 | rebelle fleur |  diary
reality through mag | via Tumblr
Aby se vám lépe četlo, můžete si pustit mojí nejoblíbenější písničku Wrecking Ball.

Neměla jsem chuť se s někým bavit, neměla jsem chuť se smát a dělat jak jsem šťastná když to nebyla pravda. Chtěla jsem domů, chtěla jsem pokoj od všech lidí, měla jsem chuť brečet, ale nemohla jsem.

Pochopila jsem, že až když někoho ztratíš si uvědomíš jakou pro tebe měl cenu. Začneš vzpomínat na všechno, co jste prožili. Na to, jak jste si psali dlouho do rána. Na to, jak tě naposledy obejmul. Pak vidíš jak je bez tebe šťastný, jak mu nechybíš a už se ani neznáte.Ta chvíle, kdy si uvědomíš, že ti to vlastně není jedno. Nejhorší je na tom to ,že jsem ho sama nechala jít, že jsem mu řekla, že mu bezemně bude líp, jen proto, že jsem se bála zamilovat. Tolik jsem se bála, že to zraní třetí osobu, že jsem radši zranila sebe. Chtěla jsem aby byl šťastný s někým jiným a teď mě to hrozně bolí, když vidím jak je mu to jedno, že ho už nezajímám. Hrnou se mi slzy do očí, ale jen se usměju a všem tvrdím, že mi je 'fain' i když není.

Bolest lidi mění a čas neléčí, jen se s bolestí naučís žít.
Stay strong, stay fucking strong.

Někdy bych si přála antivirus do srdce,ale když bych chytla trojského koně, celý systém se stejně zhroutí. Miulost už nezměním, chyby neopravím, čas nevrátím, musím jít dál a doufat, že tohle je nový start. Nebudu obracet další listy, zavřu celou knihu a začnu číst novou.

roar - katty perry

7. září 2013 v 0:15 | rebelle fleur |  music,movie
Pro tuhle písničku existuje jen jedno slovo a tím je - dokonalost. Klip je božsky zpracovaný. Já se nikdy na klipy moc nekoukala, ale na tenhle jsem se dneska koukala v průběhu celého dne už několikrát. Katty tam vypadá fakt nádherně a je to tedy žena s vážně skvělým hlasem queen K. Tuhle písničku jsem si zamilovala na první poslech. Měla jsem takové nutkání a pocit, že vám jí sem musím za každou cenu dát. Pod perexem se můžete kouknout na anglický text, ale všichni nejprve povinně zkouknout klip.


netvor - beastly

5. září 2013 v 22:30 | rebelle fleur |  reviews
Beastly | via Tumblr

Český název: Netvor | Rok: 2011 | Předloha: Alex Finn - kniha
Režie: Daniel Barnz | Žánr: Fantasy, drama, romantický
Hlavní role: Alex Pettyfer (Kyle), Vanessa Hudgens (Lindy), Mary-Kate Olsen (Kendra)

Obsah: Kyle Kingston je namyšlený rozmazelný kluk, co si myslí, že bohatství, nejlepší postavení ve společnosti a vzhled jsou v životě ty nejdůležitější věci. Jednoho dne však šlápne hodně vedle, když urazí a přede všemi zesměšní Kendru, dívku, která má pověst čarodějnice. Ta mu chce dát lekci a přichystá mu pomstvu v podobě proměny v netvora, v to, čím pohrdá a s čím nemůže žít. Kyle může svůj krásný vzhled získat zpátky, pokud do roka najde někoho, kdo ho bude milovat, i přes to, jak teď vypadá. A tím někým se může stát hodná a dobrosrdečná dívka Lindy, která znala Kyla ještě předtím než se stal netvorem. Kyle tedy musí vymyslet, jak se sní seznámí, aniž by jí musel říct, kdo doopravdy je.S tím, aby se dostal do jejího života, mu naštěstí pomůže jedna událost. Dokáže ale Lindy milovat netvora a zlomí tak jeho kletbu, nebo zůstane navždy netvorem?

Můj názor: Dlouho jsem hledala nějaký film, na který se podívám. Jednoho dne jsem na nějakém blogu zabruslila do složky movies a uviděla jsem tam recenzi na tento film. Taky to máte tak, že když se vám líbí na pohled, tak se na něj chcete podívat? Zaujalo mě hlavně to obsazení, tak jsem se rozhodla pro stažení a musím říct, že toho upřímně nelituji. I když kritici říkají že je to ubohé nesmyslné klišé, já jsem po dlouhé době našla film, který se mi líbil a který mě dojal. Určitě doporučuji ke zkouknutí, protože je to velice krásný film. Celý film se snaží poukázat na to,že když miluješ,není co řešit a že vzhled není vždycky to nejdůležitější. U konce z mé strany padlo dokonce i na slzy.


jak na rybí cop

5. září 2013 v 12:39 | rebelle fleur |  tips, tutorials
Už dlouhou dobu jsem nenapsala žádný pořádný článek. Pořád jen samé vylévání pocitů a deníčky. Pro dnešek jsem se ale rozhodla, že bych sem mohla dát nějaký návod, který by mohl někomu pomoct, nebo ho inspirovat. Dlouho jsem rozmýšlela jaký. Nakonec jsem se rozhodla pro rybí cop. Myslím, že poslední dobou se víc a víc objevuje. Chtěla bych tímto článkem být nápomocná holkám, který tento skvost ještě neumí, nebojte se, před hodinou jsem byla taky jednou z vás.

Jelikož já mám sestříhané a docela krátké vlasy,tak jsem to na svým zkusit nemohla. Využila jsem tedy clip-iny,které jsem si 'podržte se' připla na záclonu,aby se mi to lépe dělalo. Nechtěla jsem vám sem dát nějaký zkopírovaný - upravený návod, který bych ani nevyzkoušela, takže jsem to zkusila a vlastní pěst a myslím si, že na poprvé to nebylo vůbec špatné.

Musím tedy říct, že to je i docela jednoduché a zvládne to každý. Snad v tom brzy budu mít cvik. Už se těším, až to vyzkouším na nějaké osobě. Teď už tu máte připravený návod, skvělý video návod a v neposlední řadě obrázky.

1) Nejprve vlasy pořádně rozčesejte. Poté je rozdělte na dvě stejné části.
2) Z okraje první části vezměte nejdále umístěný pramínek, který přesunete na druhou stranu.
3) Poté vezmete pramínek z druhé části a přendáte na druhou stranu k první části.
4) Tohle neustále opakujete až do konce, poté cop stáhněte gumičkou. Toť vše.


Je mi jasné, že se to z mého návodu špatně chápe, tak přidávám video, podle kterého jsem se to snadně naučila i já.2.září 2013 | school suck

2. září 2013 v 21:16 | rebelle fleur |  diary
Vstávání v šest hodin ráno, nesnesitelný zvuk budíku, školní chodby, školní zvonek, hodinový proslov ředitele,nesmyslný rozvrh,poznámky, taháky, falešný lidé, školní dilinky. Stačil mi jeden den na to, abych zjistila, že jsem měla důvod, proč jsem se tam netěšila. První den a já jsem nevyspalá, protivná,ve stressu a pocit toho, že se od zítra s plným nasazením učíme je vážně k nezaplacení.Myslím ,že dnes to stačilo a od zítra by mohli být zase prázdniny.

Dnes se ve mě nahromadilo tolik hezkých a taky nehezkých pocitů. Byla jsem šťastná, že jsem zase viděla svoje kamarádky, ale ten pocit štěstí se změnil hned jak jsem zahlédla matikářku a 'nezmiňované osoby'. Po dlouhé době jsem si vzala džíny a vysoké podpatky. Šla jsem po chodbě a cítila, jak mě probodává milion pohledů ze všech stran. Nahodila jsem nepřístupný výraz a šla dál. Když potkáte lidi, kteří vám znepříjemňovali každou volnou sekundu ve škole, není to moc příjemné. Přemýšlela jsem jestli mám vzít ten podpatek a vomlátit jim ho o hlavu, ale dneska jsem neměla náladu na nějaké příliš velké drama, tak jsem se radši těm ubohým nickám vysmála do obličeje a vykračovala si po té dlouhé chodbě dál. Byl to hezký pocit.

Nedávno jsem tak přemýšlela o tom, jak všechny holky na konci deváté třídy brečí, že se jejich slzy promění v niagárské vodopády. Já vím, že z mé strany nespadne ani jedna kapka. Budu ráda, že ty lidi už nikdy neuvidím (s vyjímkou nejlepší kamarádky a dobrých kamarádek, se kterýma se budu vídat neustále) , že se můj život změní a budu moct začít někde jinde s čistým štítem.

I když to nebude snadné a nikdy to nebylo v popisu mojí osobnosti, tak se hodlám tenhle rok zlepšit a dám do učení asi veškerou energii. Nechci zahodit svojí budoucnost kvůli mojí lenosti a času stráveném na notebooku. Tak i vám přeju, ať se vám daří a ať dosáhnete všech svých cílů.


rebelle fleur

jak vystřižené s horroru

1. září 2013 v 2:51 | rebelle fleur |  diary
Fotos de Fuck love

Spokojeně jsem dokoukala film a říkám si, že když nejsem ospalá, tak bych mohla jít uklízet, abych to nemusela dělat zítra. Vkročila jsem do předsíně, stisknula vypínač, najednou vyletěli jiskry a všechno zhaslo. Vypadl proud. Já stojím uprostřed tmavé temné místnosti, nikde ani náznak světla. V tu chvíli se mi začali klepat ruce, nohy, sevřel se mi žaludek a nemohla jsem pomalu ani dýchat. Přišlo mi to jak scénka vystřižená s horroru k tomu ta atmosféra třetí ranní hodiny. Vypadne proud, ty se ho zkoušíš nahodit a najednou za tebou někdo stojí s nožem v ruce. Ano, takhle jsem se cítila. Byl to hrozný zážitek.Přesně tohle se mi stalo asi před deseti minutama. Maminka mi ráno pogratuluje za krásné noční probuzení. Poslušně hlásím,že proud už funguje, ale já mám knedlík v krku a dneska to už na spánek nevidím.