16.srpna 2013 | drink pepsi, be sexy

16. srpna 2013 v 1:16 | rebelle fleur |  diary
Proč vlastně dychtivě prahnem po tom, aby nás lidé,kteří nás nezajímají měli rádi? Proč žárlíme na lidi, kteří nám technicky vzato jsou úplně ukradení? Nevím,jak to máte vy, ale já určitě takto. Dám příklad - Když někdo popřípadně pořádá oslavu narozenin. Vím, že bych tam nešla, ale i přesto mě hrozně naštve, že nejsem pozvaná. Lepší je být pozvaná a odmítnout, než nebýt pozvaná vůbec. Ani nevím, proč jsem to vytáhla. Dneska se naskytla jistá situace. Po dlouhé době, jsem nebyla na onom místě a všichni se bezemě obešli. Všem je jedno, že tam nejsem. Jsou v pohodě a utužují přítelský vztahy, kupujou si dárečky a na fb umísťují společné fotky. Asi je to žárlivost. Není na co žárlit, když za čtrnáct dní ani jednu tu osobu neuvidím ,ale hrozně mě to uvnitř zatěžuje. V jednu chvíli nadávám, jsem naštvaná a na druhou stranu se směju tomu, jak je někdo trapně ubohej a na třetí stranu, jestli nějaká vůbec existuje si říkám - co jsem udělala špatně? Proč mezi ně nezapadám?

Tumblr
________________________________________________________________________________________________________
Omlouvám se za emoční výpadek na úvodu,teď už jdu k věcem, které jsem chtěla sdělit. Jsem na sebe naštvaná. Jsem naštvaná, že jsem nezačla už když jsem na to poprvé pomyslela. Už mě nebaví neustále jíst, válet se u notebooku a nic nedělat. Chci už konečně zhubnout. Vím, že dokud nebudu o deset kilo lehčí, nebudu nikdy štastná. Proč vidím štěstí jen ve štíhlosti? Proč mi to připadá jako jediný smysl života? Jako kdybych doteď byla doslova zatracená. vím, že jestli zhubnu, lidé mě začnou mít rádi, že si mě začnou všímat, že mě budou obdivovat a že mě nebudou pomlouvat za to, jak vypadám. Přeju si se sebou něco udělat. Doteď jsem nebyla připravená, ale teď už jsem odhodlaná pro hubenou postavu udělat všechno, co budu moct. Už nikdy nechci skončit na dně a být tak zoufalá jako kdysy. Už nikdy nechci vypadat, jako kdysy. Chci nový začátek a toho dosáhnu jen tím ,že se změním.Věřím sobě a konečně si jdu splnit své sny. Nikdy neprohraju, vyhraju už jednou provždy.

Druhá věc, nad kterou jsem se chtěla pozastavit je škola. V září začne můj poslední rok na základní škole. Budu muset hodně bojovat, abych dostala, co chci .Budu muset dřít a snažit se. Bude to strašně těžký, už jen pro to, že nevím, co bude dál. Nejsem rozhodnutá, ale kdo by byl? To je jako když se vás někdo zeptá na konec filmu, který jste vlastně ani neviděli. Jak se má čtrnáctiletá slečna rozhodnout o tom, co chce dělat do konce života. V dětství to bylo jedoduché - chtěla jsem být herečkou, zpěvačkou nebo modelkou,ale to byli jen těžko vyplnitelné dětské sny. Teď musím uvažovat reálně a popravdě v hlavě si nedokážu pořádně srovnat, čeho chci dosáhnout a jak. Škoda, že nemám nějaký scénář, podle kterého budu žít a budu vědět, že skončí happyendem.


Secret Code | via Tumblr

Už jen rychlé oznámení. Dneska jsem se rozmýšlela nad tím, že se objednám clip-iny. Psala jsem si s kamarádkou, která je měla a ta mi řekla, že mě to začne strašně štvát a že se hned zničí ,tak jsem si to rozmyslela a došla jsem k závěru, že si přestanu žehlit vlasy. Ano slyšíte dobře,E. Horácová si přestane žehlit vlasy, je to jak kdyby vám někdo vpálil že na balkoně v půlnoci přistanou ufoni, nebo že zemi ovládli dinosauři. Vím, zase příliš přeháním,ale pro mě to je stejná samozřejmost jako se najíst a napít, nebo vyčistit zuby. Jsem zvyklá a teď si budu muset odvyknout. Snad to zvládnu.Ale už takhle mám dost zničené vlasy.Chci je mít krásné a dlouhé. Bude to asi trvat, ale za to úsilí to stojí.

Nechám si asi píchnout piercing pod ret. Vždycky jsem si ho přála, ale nikdy jsem to nemyslela, takhle vážně. Navíc je mnohem jednodušší, když mi to mamča dovolila, protože piercing v pupíku byl pro ní trošku infarktová situace, kterou zjistila zcela náhodou. Taky jsem si stihla koupit nový foťát. Teď mám doma tři,ale tenhle je z nich naprosto špičkový. Jsem za něj strašně ráda, fotí vážně úžasně. Dám sem pár fotek, které jsem první den stihla vyfotit.


Myslela jsem, že tohle bude další krátký článek ze seznamu, ale trošku se mi to vymklo kontrole. Mám příliš neočekávaných rozhodnutí a novinek. Asi se ze mě stal akční člověk. Od září začínám hrát volleybal a dělat zumbu a hip hop. Strašně mě to baví a když bude po mém boku nejlepší kamarádka, máme o zábavu navíc, a k tomu ještě plno společně stráveného času. A teď už jen poslední věc. Hodlám uskutečnit článek o mých prázdninových čili letních nákupech. Myslím ,že to bude asi dlouhý článek ,protože jsem nakupovala ve velkém a nová skřínka navíc neni málo. Nevím, jestli si budu pamatovat ceny, ale napíšu aspoň obchody a ceny budou přibližné. Doufám, že se hromadná fotka vejde vůbec na postel, o čemž pochybuji. Zítra na tom budu pracovat, máte se na co těšit. Uvidíte shopaholica v akci. I když je právě čtvrt na dvě ráno, já se jdu pustit do dalších dílů gossip girl. Už pomalu končím čtvrtou sérii, na to, že jsem se začala dívat něco málo před čtrtnácti dny. Je to závislost a já mám každej díl, jako drogu, neberte to doslova prosím. Přeju dobrou noc a užijte si zbytek prázdnin...S láskou REBELLE FLEUR.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caroline* | Web | 20. srpna 2013 v 12:22 | Reagovat

prosímtě,co chceš hubnout?;) podle fotek máš dobrou postavu)) kašli na to,co říkají ostatní.ikdyž já mám co říkat,popravdě jsem skoro stejná.taky mě to štve.
devítka bude nářez v tom vybírání škol no,do poslední chvíle jsem nevěděla kam,takže jedna přihláška byla určená gymnáziu a ta druhá šla na poslední chvíli na ekonomku.baví mě matika,tak jsem si řekla,proč to nezkusit. po prázdninách mě čeká prvnák na ekonomce,jestli mě to nebude bavit,tak jsem celkem v čoudu. jinak co máš za foťák?pěkně fotí:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama