nejlepší kamarádka

21. srpna 2013 v 23:56 | rebelle fleur |  articles on the subject

Dear best friend, i love you.


Ta, která o vás ví všechno a má vás pořád stejně ráda. Ta, která se vás zastane, když je potřeba. Ta, která vás obejme a utěší, když je vám smutno. Ta,která se vás ve chvílích tvrzení 'je mi fain' snaží rozveselit.Ta která je tu vždycky pro vás.

Jsem strašně šťastná, že takovou osobu ve svému životě mám. V dětsví jsem znala člověka pět minut a hned jsem ho brala za nejlepšího kamaráda/kamarádku. Teď už jsem pochopila, co znamená - nejlepší přátelství. Jsme jedna duše ve dvouch tělech. Už nejsme já a ona. Už jsme jen MY. Nejlepší kamarádky.
Chtěla bych jí říct - Ren. Jsem strašně ráda, že si kdy vstoupila do mého života. Přijde mi, že tě znám celý život. Nemám před tebou žádná tajemství. Ty víš všechno o mě a já všechno o tobě. Děkuju ti za to, že jsi tu to pro mě vždycky byla, děkuju ti za to, že když jsem byla smutná vždycky si mě obejmula a snažila rozesmát i když ten smích někdy bolel. Děkuju, že mě podporuješ ve všech mých rozhodnutích. Děkuju ti za to, že si ke mě vždycky upřímná a nikdy mi nelžeš. Děkuju ti za to, že mě máš ráda, i přesto jaká jsem. S tebou se nemusím přetvařovat, můžu být sama sebou. Vím, že naše kamarádství vydrží dlouho. Když mi tě někdo bude chtít vzít, neprojde mu to. Nikdy o tebe nechci přijít. Vím, že bych to nezvládla. Jsi můj život. Bez tebe bych to už nebyla já. Ztratila bych svojí druhou polovinou, bez tebe nejsem celá. Když jsem konečně našla další část mě v někom jiném, tak se jí nevzdám. Jsi ta opravdová kamarádka, kterou jsem vždycky hledala.Jsem šťastná, za to že tě mám. Nikdy jsem k nikomu nebyla tak upřímná jako k tobě. Děkuju ti za to, že jsi. A slibuju ti, že tu vždycky budu já pro tebe a ať se stane cokoliv, vždycky a navždy budeš mít v mém srdci místo.Jestli ti nějakej kluk zlomí srdce, já mu zlomim vaz. Chci tu pro tebe být kdykoliv. Jsi moje všechno, bez tebe už nemám nic. V dobrém i ve zlém - Mám tě ráda.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luciiy. | Web | 22. srpna 2013 v 9:46 | Reagovat

To je krásně napsaný:) Nejlepší kámošce se nic nevyrovná ))
Jinak sáčko sem koupila v našem městském obchůdku. Ani nevím jak se jmenuje:D. Ale není od žádné značky jako new yorker apod ;) řekla bych že vietnamčí práce :D

2 Caroline* | Web | 22. srpna 2013 v 10:29 | Reagovat

to je moc pěkné!taky mám takovou nejlepší kamarádku a za nic na světě bych jí nevyměnila:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama