i'm prada, you are crocs

31. srpna 2013 v 0:59 | rebelle fleur |  diary

Nasadila jsem si sluchátka, zapla lampičku,vyčesala vysoký culík, vzala banánovo čokoládový fornet a jdu se vrhnout na psaní deníčkového článku.Je docela ponižující psát tento článek asi po sté a neustále mazat,ale tak aby se neřeklo,tak už to dopíšu.


Nemůžu uvěřit tomu, že za dva ubohé dny začíná nový školní rok.Všichni dělaj jak se těší zpátky do školních lavic, přitom jim bude stačit pár dní a úsměv jim rychle přejde. Minulý rok jsem byla stejný nadšenec, ale letos bych si nejradši prázdniny ještě nejméně o půl roku prodloužila.Na některé lidi se strašně těším. Hlavně mám radost z toho,že budu celý rok v kuse se svojí nejlepší kamarádkou,ale na druhou stránku bych ty ostatní lidi už v životě nechtěla vidět. Jedině dobře, že je tohle poslední rok a ne nebudu brečet. Jsou lidé, kteří jsou posedlí urážkami, kteří jsou ubozí a pomalu po nich neštěkne ani pes, ale stejně vás dokáží každým slovem složit, dostat na kolena a psychicky deptat. Zažila jsem to minulý rok. Lidé, kteří si na vás akorát umí léčit svoje komplexy a zvyšovat ego. Nejčastěji jsou to lidé, co vám kdysy byli nejblíž a u mě to není vyjímka. Někdy si říkám ,že bylo líp, když si mě ty osoby nevšímali a ani nevěděli, že existuju, teď je to naopak. Ale tenhle rok to chce nový přístup. Už se nenechám ponižovat,musím se proti všemu obrnit. Kdo se směje naposled, ten se směje nejvíc. Já se budu smát a to dost, jak oni ke mě, já k nim. Už nebudu ta malá ubrečená holka, jedinej kdo pujde ke dnu, jsou oni.


Stane se,co se má stát, nebudu to dále rozmazávat a radši se posunu k novinkám. S mamkou jsme nedávno zavítali do knihkupectví, tak jsem tam vypátrala milované sháněné knihy. Zabrala jsem si samozřejmě dva díly upířích deníků, dva díly prolhaných krásek a hru lží. Bývaly časy, kdy jsem četla každý den,tak snad se do toho zase dostanu. Klidně mě považujte za trapku nebo za totálního cvoka, ale já jsem se strašně upnula na každodenní dívání na vyvolené. Zajímalo mě to už jen z toho důvodu, že je tam Nikol Trojanová, bývalá účastnice hotelu paradise, ale bohužel jsem se do toho jaksi zažrala.Ve středu jsem definitivně skončila na brigádě. Ve čtvrtek jsem se věnovala předškolnímu důkladnému úklidu pokoje a večer jsem přespala u nejlepší kamarádky. Chtěli jsme si pustit nějaký horror, tak jsme si řekli, že se kouknem na paranormal activity 4. Lekla jsem se jen jednou a to na začátku, jinak se mi to ani nelíbilo a ani mi to nepřišlo nějak strašidelný. První díl byl vážně asi nejlepší, ale teď už ty další díly tahaj z paty a nevědí co vymyslet. Zítra bude moje milovaná babička dělat k obědu řízky s kaší a ledový salát. Málem bych zapoměla. S mamkou jsme se tak trochu víc hecli a řekli si,že od září začínáme zase cvičit a hubnout, tak jsem zvědavá, jak nám to půjde. Mimochodem jsem si zamilovala novou písničku od Lady Gagy - Applause. Taky jsem vyházela celou skříň s oblečením a všechno jsem nažehlila a naskládala zpátky. Dokonce mám už i všechno do školy, u mě je to docela předčasně na to, že všechno scháním na poslední chvíli.

Holky? taky budete v pondělí vstávat minimálně v pět ráno ,aby jste si stihli udělat lokny, nebo narovnat vlasy? aby jste prohrabali celý šatník, stokrát se převlékli,aby jste našli to pravé a všichni zírali, jak skvěle vypadáte? Taky budete hodinu stát u zrcadla abyste svým řasům dodali efekt mrkající panenky. Já teda ano. Hodlám se ukázat v tom nejlepším světle. a už se těším na ty nechápavé výrazy ostatních. No a teď už vám jen všem přeji sladké sny. Já se jdu zabavit tím, že jdu konečně dokoukat asi po šesté zkaženou úču aniž bych v půlce filmu usnula. A taky jdu otravovat svojí fenečku, která si zabrala celou mojí postel pro sebe. Taky bláznivý nápad naučit velkýho psa spát v posteli, ale tak víte jak fungují psí oči.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shards of words | Web | 1. září 2013 v 9:30 | Reagovat

Chvilku jsem v té náladě, která se těší do školy a chvilku se mi tam vůbec nechce. Spolužáci mě asi rok otravovali, přestali a teď si mě nevšímají. Možná bych měla být ráda.
Já nikdy moc nečetla, protože bylo těžké sehnat knížku, která by mě bavila tolik, že bych ji dočetla. Ze začátku jsem se dívala na pár dílů VyVolených, ale uvědomila jsem si, že to nemá cenu.
V ponděli budu vstávat kolem sedmé hodiny, vyžehlím si vlasy den předem. Ale převlíkat se budu asi hodně dlouho... První den máme školu až od 10:15, tak to snad stihnu. :D

2 Caroline* | Web | 2. září 2013 v 11:04 | Reagovat

taky jsem dřív četla každý den,ale pak mě to už nějak přestalo bavit.na Vyvolené koukám jen z nudy,přijde mi,že se tam nic moc neděje:D já si vždycky připravuju oblečení předem,abych všechno stíhala:D
ach ano,psí oči.to znám.babička má vlčáka,který nespí venku,jako každý normální vlčák,nýbrž uvnitř a když se mu zrovna zasteskne,tak si přijde nahoru do mého pokoje na chalupě a začne do mě šťouchat,takže mu vždycky udělám místo u mých nohou a tam spí:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama