Srpen 2013

inspiration-tattoos

3. srpna 2013 v 21:49 | rebelle fleur |  trash

Nevěděla jsem, co bych přidala,tak jsem se rozhodla pro nějaký jednoduchý článek,nad kterým nemusím moc přemýšlet, protože je půl páté ráno a já pořád nemůžu usnout. Chtěla bych přidat nějakou inspiraci a vlastně bych se s vámi chtěla poradit o tetování. Příští rok bych si nějaké chtěla pořídit. Pořád se nemůžu ale rozhodnout, kam a co. Přemýšlím nad Stay strong, nebo believe in yourself, infinity. Nemám ráda velká barevná honosná tetování přes celé tělo. Chtěla bych maximálně tak jemný,elegantní nápis, který by pro mě měl nějaký význam. Přemýšlela jsem o nápisu family na předloktí, protože je pro mě rodina strašně důležitá,ale pořád se nemůžu rozhodnout,tak mi do komentářů pište prosím návrhy a nápady,děkuju moc. Zbytek obrázků pod perexem.

little party never killed nobody

3. srpna 2013 v 21:48 | rebelle fleur |  music,movie
Tuhle písničku jsem objevila u Natálky na blogu.Abych pravdu řekla, ze začátku se mi vůbec nelíbila,ale já to tak mám pokaždé. Ze začátku mi je ta písnička nesympatická ,ale když už jí slyším po páté a znám text,tak jí miluju,přesně tak to bylo i u téhle. Fergie je prostě bohyně. Ten její hlas zní pořád úžasně. A řeknu asi už jen little party never killed nobody-malá párty nikdy nikoho nezabila.Pod perexem text.


different

1. srpna 2013 v 22:48 | rebelle fleur |  articles on the subject
stay classy and love fashion | via Tumblr

Proč, když se člověk nějakým způsobem liší od většiny je hned středem urážek a pomluv? Lidi jsou nepřející a zlý a když někdo má něco,co oni ne, tak závidí a tu závist dávají najevo dost znatelně tím, že začnou nadávat. Dám sem jeden z příkladů.Normální holka si vezme výstřih a nikdo nic neřekne.Holka,co má velká nebo větší prsa si vezme výstřih a hned je nazývaná courou? V dnešní době už neexistuje slovo upřímnost. Každý kdo je milý, je falešný. Lidi už nedůvěřují ostatním. Lichotka je brána jako ironie a urážka. Tahle doba je strašná.Vezmeš si na sebe něco,co ostatní nemají.Máš určitý styl oblíkání ,ale lidé tě nazvou krávou, protože jsi odlišná.Kdyby jsme byli v Americe, tak by to ostatním bylo jedno. I kdyby tam někdo šel v pytli od brambor, ostatní by si toho nevšímali, protože se starají sami o sebe, ale tady každý řeší každého. Nevím, jestli to lidem dělá dobře, nebo je to záhadně uspokojuje,ale tahle republika a dvacáté první století je vážně na 'úrovni'.Lidi prosím, vzpamatujte se. My nejsme limitovaná edice.