summer holiday bitches

4. července 2013 v 23:31 | ellie monroe |  diary
Možná jste si mohli všimnout, že jsem smazala všechny deníčky, co tu byli. Smazala jsem všechny články a přidala je znovu do tohohle měsíce.Možná se ptáte proč? Ráda vám odpovím. Vykašlala jsem se na challenge po pár dnech, protože mi nefungoval internet, do toho bylo opravování známek a já od devátého června nic nepřidala,ale blog rušit nechci. Nechci si zakládat nový. Chci tenhle někam dostat. Psát kvalitní a dobré články, které budou lidi bavit. Budu se snažit už, co nejvíce přidávat.Podle toho jak to budu samozřejmě zvládat, protože mám přes celé prázdniny brigádu a když se večer vracím domu, jsem ráda,že si lehnu,ale aspoň se o to pokusím.

palosfoto -

A jinak, co se děje nového v mém životě.Takže můžu říct, že vysvědčení jsem projela na férovku.Nemám ráda fyziku a matematiku, nejdou mi počty a taky jsem na to dojela. Fyzika za čtyři a matika za 3. Jinak samé jedničky a dvojky. Jsem na sebe naštvaná, ale v prvním pololetí devítky musim mít prostě vyznamenání. Naši mi zato slíbili plazmu a paříž. Tohle přece nemůžu jentak promarnit.Aspoň, že mám tak skvělou motivaci.

Z jiného soudku.Dneska jsem konečně začala s dietou a cvičením.Udělala jsem si velký plán. Jillian Michaels 30 day shred a 30 ti denní výzvy,které jste jistě zahlédli na facebooku - na dřepy a břišáky.Snad mi to vydrží, ale pro mě je úspěch už ten první den. Začátky jsou nejtěžší, ale věřím ,že za dva týdny a za měsíc bude všechno jednodušší. Už jsem to jednou zažila,pak to jde samo, jak v zaběhnutých

kolejích. Řekla jsem si, že budu vážit 55 kilo a to dokonce října dokážu.Chci všem,co mě chtěli kdy vidět na kolenou dokázat, že na to mám, že nejsem slaboch a že dokážu zhubnout. Přijde mi, že to vyřeší spoustu věcí a budu mít mnohem vyšší sebevědomí. Najdu si kluka a nebudu se před ním stydět, nebudu se bát toho, že mě chytne okolo pasu, že si na něj sednu a podobných problémů, co mi holky neustále řešíme.To je jedna věc.Další je ta, že jsem se rozhodla ,že od září začnu dělat zumbu,hip hop a volleyball, věci, co mě šíleně baví.Hlavně budu mít dostatek pohybu a mamča bude konečně spokojená, že se jenom neválim doma u počítače. Budu tam chodit s kamarádkou, tak spolu budeme aspoň často. Mimoto, mám na léto brigádu, dělám servírku u našich v restauraci a můžu říct, že jsem nikdy netušila,že to bude tak velká dřina a že mě budou večer tak hrozně bolet nohy. Myslela jsem, že si za vydělané peníze koupím i-phone, ale asi počkám až do prváku, protože teď mám novej mobil a přijde mi to zbytečné,ale jestli se někdo nabídne ,kdo by mi koupil i-phone 5S nebudu se bránit:3.

Tumblr

Chtěla jsem potázat na film spring breakers.Strašně jsem se ho pokoušela sehnat, bylo mi líto, že jsem na něj nešla do kina a teď jsem za to vlastně ráda.Byla jsem plná očekávání a film mě velice zklamal. Nemá to skoro žádný děj a je to primitivní kravina.Ano řeknu to takhle, ale i přesto udělám recenzi. Přece to můžou být i recenze s negativním hodnocením. Zato film LOL, to je jinačí liga. Já ten film nadevšechno miluju. Dokáže mě rozesmát a i rozbrečet. Úžasnej děj.Včera jsme se koukali s mamkou v českém znění asi po páté a stejně mi u konce zase ukápla slza.Jsem strašně šťastná, že je léto, i když asi ne takové, jaké jsme si ho vysnili. I když nebude perfektní a neni ideální ,stejně si myslím, že bude úžasné. Už by ale mohlo být třicet stupňů,chci si užívat koupáky a opalování.A poslední mini info.Příští týden v pátek jedu se dvěma kamarádama nakupovat.Já to beru jako nakupování,ale spíš budeme nakupovat dárky k sobotním narozeninám mé nejlepší kamarádce.Vůbec mě nenapadá ideální dárek, protože ona je vážně tak úžasnej člověk, chtěla bych jí poděkovat za všechno, co por mě dělá a jak mě vždycky podrží a stojí při mě. Vážně si lepší kamarádku nemůžu přát. Pro ní snad ani žádnej dárek nebude dost dobrej. Jinak chtěla bych vám říct, ať si užijete tohle léto a prázdniny, a využijte všech příležitostí a šancí, co se naskytnou, protože se nemusí opakovat. Nevím ani co tím chci říct, ale je to spíš můj případ. Asi jednoho mého kamaráda mám víc než ráda...Tak mi přejte úspěch.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama