recenze - chceš mě,chci tě

3. července 2013 v 19:41 | ellie monroe |  reviews
Tumblr_mbu7o46yne1r84j3fo1_500_large

Obsah: Abby Richter (Heigl) je ambiciozní producentka ranní televizní talk show,která je hrdá na to,že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém-tedy kromě toho, že je stále svobodná. Co se schůzek týče, má organizátorka tělem i duší Abby na svém kontě jen dlouhou řadu neúspěchů.Když její pořas začne klesat na sledovanosti, je Abby nucena spojit své síly s nově přijatým spolupracovníkem Mikem Chadwayem (Butler), mužem, který ji irituje snad naprosto vším.

Jeho pásmo ,,Chceš mě,chci tě" by měl diváky a divačky seznamovat s tím,jak muži doopravy fungují.Ale jeho neotesaný odporně šovinistický styl je Abby trnem v oku, a aby toho nebylo málo, stane se jeho pořas pochopitelně okamžitým hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem,který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike Chadway není-šarmatní, zdvořilý a představou nejlepší zábavy pro něj nejsou dívčí zápasy v bahně- a Abby to tentokrát nechce pokazit. Když si Abby nechá od Mikea poradit a zkouší jeho provokantní metody svádění, čeká oba dva celké překvapení: i když jsme navenek zcela odlišní, některé skryté touhy máme všichni naprosto společné. Film Chceš mě,chci tě je komedií o mužích, ženách a obrovské propasti, která odděluje to, jak o sobě navzájem smýšlejí, sní a snaží se opačné pohlaví svádět.Katherine Heigl a Gerard Butler v ní ztvárňují dva kolegy z donucení, kteří se bytostně nesnášejí. Ona se snaží najít kvalitního ideálního partnera. Jeho poslánim je říkat ženám, aby se probraly a uvědomily si, že muži myslí jen na jediné. Ale když se rozhodne jí pomoci získat to, po čem touží, zjistí navzdory všem očekáváním, jak silně se mohou přitahovat i ty největší protiklady.

Můj názor: Poslední dobou jsem měla štěstí narazit na samé dobré filmy a tenhle je mimochodem jedním z nich. Můžu odpřísáhnout, že vás dostane do dobré nálady. Skvělé obsazení, herci to zahráli vážně bravůrně. Tolik hlášek na jednom místě. Každou minutu mě bolelo břicho smíchem.Skvělý děj a naprosto úžasný konec. Mike dokáže Abby sehnat jejího muže snů, ale ona nakonec zjistí, že on jí nemá rád, proto jaká je.Že má rád vlastně Abby v Mikeově verzi a zjistí, že jen s Mikeem dokáže být sama sebou a i když ho nesnáší,tak ho vlastně miluje. Rozhodně doporučuju,aby jste se podívali, bude se vám to líbit.

moje nejoblíbenější scéna: Máš pravdu.To bylo v pominutí smylu, když jsem řekla, že jsi víc než jsi, ale nejsi zřetelně. Jo vážně ? a co to znamená? - Jsem Mike Chadway, mám rád holky v želé a rád píchám jako opice, jenom né lásku, je to příliš děsivý.Jo je to děsivý,úplně strašidelný, zvlášt když miluju takovýho cvoka jako si ty. Ale já nejsem cvok. Právě jsem ti řekl, že tě miluju a ty slyšíš jenom cvok.To ty si definice neurotika.Ne,to je někdo kdo trpí úzkostí, utkvělími představami, má nejrůznější tiky a fyzické potíže bez objektivního nálezu a. Sklapni! Opakuju, teď jsem ti řekl, že tě miluju a ty tu stojíš a držíš lingvistickou přednášku. Tak ty mě miluješ ? Proč? Ať se propadnu, ale miluju.:')

Stáhnete ZDE.The-ugly-truth-the-ugly-truth-8187534-800-600_large

Tumblr_mc1ubxoibf1rs1l31o1_500_large

Tumblr_mbztx2fnog1rc10ako1_500_large

Tumblr_mavydd4idi1ra4ikyo1_500_large

The-ugly-truth-001_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama