Kde mě všude najdete.

3. července 2013 v 19:34 | ellie monroe |  trash
Dneska vám sem hodím pár internetových stránek, na kterých se každodenně objevuji.Můžete mi napsat, přidat si mě do přátel a nebo mě follownout. To už nechám na vás.

WEHEARTIT.COM - Nejlepší stránka ze sekce obrázků na celém internetu.Když si zapínám internet,weheartit je jedna ze stránek, kam se du hned jako první podívat.Jsem tam pod jménem Elí Horácová†.Jestli se vám moje obrázky líbí,tak mě můžete follownout a já budu jedině ráda.

POLYVORE.COM - Polyvore jsem si založila dneska ráno.Nikdy jsem nevěděla jak se v něm dělá, tak jsem se o to nepokoušela,ale dneska ráno jsem tam strávila hodně času,abych se zorientovala.Takže se můžete těšit na wishlisty, outfity a hodně z modního světa.

FACEBOOK.COM | PROFIL - Všechny žádosti od lidí co neznám ihned mažu,ale jestli mě chcete mít v přátelích,stačí napsat dolu do komentářů a já si vás přidám.

FACEBOOK.COM | STRÁNKA - S kamarádkou máme taky facebookovou stránku. Moc na ní sice nechodíme,ale jednou za čas přidáme nějakou tu modu, vtipy a hlavně obrázky,citáty.Budeme rádi,když dáte 'to se mi líbí'.

ASK.FM - Nejdřív jsem si říkala, že ask je totální kravina, kam si vymaštěný idioti píšou anonymní urážky navzájem.Ale já jsem ten typ,co musí mít všechno,co ostatní.Nakonec si v průběhu času ask pořád mažu a obnovuju.Možná jsem divná, ale mě víc baví,když mi tam lidi píšou záporný věci,než kladný. Baví mě jim to vyvracet,stírat je a posílat je ehm vy víte kam.

TWITTER.COM - Obnovila jsem si starý účet na twitteru, takže teď tam budu všem plně k dispozici.Mám ho ale hlavně kvůli gifyu a instagramu,protože jsem na těhle stránkách přihlášená právě přes twitter.Ale čas od času tam něco tweetnu a přidám fotky:)

INSTAGRAM.COM - Mohu říct, že se tam vůbec nevyznám. Hledala jsem si na googlu i návody, jak odstranit fotku a jak nastavit profilovku.Musim se v tom naučit chodit. Mám ho asi půl hodiny, tak se nedivte. Jsem hold nevzdělanec :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama