five places you want to visit

3. července 2013 v 19:39 | ellie monroe |  articles on the subject
five places you want to visit
Nejprve jsem myslela, že napíšu o mých pěti nejoblíbenějších městech,ale asi by to bylo moc obyčejné. Tak jsem se rozhodla, že jsem zapojím i pár opravdu úžasných a skvělých míst, kterých si nechci v životě nechat ujít.Patří mezi ně: New York, Paris,Nutelleria,Tomorrowland a The Wizarding World of Harry Potter.


New York
Large

Jak už jsem jednou psala.New York je doslova město mých snů.Jestli někdy budu mít tu možnost, se tam podívat, nebo tam žít. Tak budu asi ta nejšťastnější holka na světě.A jentak z kraje by si mohl nějaký filmový producent všimnout mého neodolatelného šarmu a talentu a jen tak bokem mi přihodit nějakou roli ve filmu.Žít na Manhattanu by byla pohádka.Chtěla bych vidět sochu svobody a empire state building. New York je dokonalé město. Miluju velkoměsta a miluju NY.

Paris

Moje další oblíbené velkoměsto. Ale narozdíl od New Yorku mi Paříž přijde jako takové romantické místo.Útulné kavárny,luxusní obchody a restaurace v Les Champs Elysées. Když si vybavím Paříž představuju si, že budu sedět v jedné z kaváren, budu popíjet kafe, na hlavě budu mít baret a budu psát svojí první knihu.Životní přání by bylo, aby mě pod eifellovkou ''můj budoucí přítel'' požádal o ruku.


Nutelleria

Nejsladší místo na světě.Neomezené množství nutelly. Košíčky plněné nutellou, palačinky s nutellou. Nutella. Trošku jsem teď zapoměla na dietu.Ale copak někdo dokáže Nutelle odolat ?

Tomorrowland
Large

Letos se koná již 9 ročník tomorrowlandu. Já jsem se o něm dozvěděla nedávno. Viděla jsem video na youtube a hned jsem věděla, že tam chci. Největší taneční/hudební festival všech dob. Nejlepší dj-ové z celého světa.Největší party všech dob.16 stageí. Největší problém je ten, že je tam povolený vtup až od 21 let.Lístek stojí něco kolem 15 000. Letos byli všechny lístky vyprodané za jednu vteřinu.Budu šetřit,co se dá a jednou do té Belgie prostě pojedu, protože tohle si v životě nenechám ujít.

The Wizarding World of Harry Potter
Tumblr_m8w8y0jeyr1rssnamo1_500_large

Zábavný park, který byl otevřen roku 2010. Všechno zpracované do stylu Harryho Pottera. Harry Potter byl můj dětský film, vlastně pořád je to můj film.Jednou bych chtěla navštívit prasinky,soví poštu,bradavice,olivandera, příčnou ulici a hagridovu hájenku. Vím, že bych si koupila asi tak milion suvenýrů a začla bych u kouzelných hůlek a čokoládových žabek. Asi bych se nemohla nabažit pití máslového ležáku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama