Demi Lovato - STAY STRONG♥

3. července 2013 v 19:30 | ellie monroe |  articles on the subject
Před časem jsem jí brala jenom jako tu herečku z camp rocku.Ve skutečnosti jsem ani nevěděla, že zpívá,ale po písničce Give Your Heart A Break ve mně nastal velký zlom. Začla jsem se o ní hodně zajímat, poslechla jsem si každou její písničku, hledala o ní veškeré informace,stahovala si její fotky.A potom jsem se koukla na film stay strong. Tenhle film mě dokázal dostat na kolena a zároveň mi pomohl se zvednout.

Tumblr_mkdgifenaz1r5u8quo1_500_large

Zamilovala jsem si,jak se oblíká,jak se chová k fanouškům,její tetování,které mají svůj význam,její citáty,její příběh, všechny její písničky, všechny role.Stala se mým vzorem, člověkem,který mi pomohl zvednout se ze dna. Její písničky♥ Ten text mi pomohl každé ráno vstát a všechno zvládnout.Kéž bych jí v životě mohla poznat osobně.Chtěla bych jí říct, jak mi pomáhala pokaždé všechno zvládnout.Ona mi ukázala, že existuje naděje.Je tím člověkem, kterým bych chtěla být já.Poslouchám její písničku a teče mi slza po tváři,když tohle píšu.

Tumblr_miiq40gzhx1s6oibro1_500_large

Nesnášim lidi, co o ní říkají, že je tlustá.Kdyby tak věděli, jak to měla v životě těžký.Trpěla poruchou příjmem potravy. Měla anorexii a bulimii.Strávila hodně času v léčebně,pořád není zdravá,ale ona to každým dnem překonává.Věří sama sobě. Je silná a když jí posloucháte, cítíte se taky silné. A jsem pyšná na to,že můžu říct, že jsem Lovatic.Miluju jí srdcem i duší.

Víte, o tom, že se řezala ? žiletkou, nůžkama.Snažila se předávkovat prášky.A vy se opovažujete jí říkat, že je tlustá? Je nádherná.Koukněte se jak vypadá tlustý člověk.Všechny bych vás nejradši vzala židlí po hlavě. Nikdy nedokážu pochopit, jak vy hateři dokážete být ubohý.Je mi vás líto. Demi je bojovnice, každý den bojuje se svým životem,aby se nevrátila zpátky na dno.A až vy přes to všechno budete schopný vystupovat s úsměvem na tváři a dokážete tolik,co ona. Tak se ozvěte. Už řeknu jen, že je to úžasný člověk a je mou největší inspirací.

STAY STRONG♥
''Nemyslím si,že jsem se snažila zabít,ale věděla jsem,že kdyby jsem někdy zašla příliš daleko,že by mi to bylo jedno''
-Demetria Devonne Lovato♥Large

Tumblr_mldgrh4ezf1qj06ito1_500_large

Skyscraper13_large


Tumblr_mkaf1nze2x1s721obo1_500_large

Tumblr_mk15xzjsbk1s721obo1_500_large

Tumblr_mexmp6xu2w1s046hno1_500_largeTumblr_mb8h9zh6yd1ri0riwo1_500_large

Demi_lovato_updos_classic_bun_bnft9q56v_8l_large

Tumblr_mda6wsjk6q1ru5rmxo1_500_large


Tumblr_mjcxa2z85c1rs22c1o1_500_large

Lovatic forever.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama